Komentāri
Aizsardzības ministrija vāks Ziemassvētku dāvanas Ukrainas karavīru bērniem
FOTO: LETA

Aizsardzības ministrija ir uzsākusi otro akciju Ukrainas karavīru bērnu atbalstam, gādājot Ziemassvētku dāvanas vairāk nekā 200 bērniem. Līdz oktobra beigām uz Latviju ceļos Ukrainas karavīru bērnu vēstules Ziemassvētku vecītim, savukārt līdz 17. decembrim Aizsardzības ministrijas un padotības iestāžu darbinieki, karavīri, zemessargi un jaunsargi tiks aicināti kļūt par Ziemassvētku vecīti kādam no šiem bērniem un sagādāt viņam dāvanu, palīdzot atkal noticēt brīnumam.

Akcijas organizēšanā iesaistījusies arī Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO), aicinot arī plašāku sabiedrību un uzņēmējus atbalstīt sūtījumu. Aktīvi pievienoties akcijai ir gatavi Latvijas Ģenerāļu kluba biedri un viņu uzrunātās aizsardzības nozares veterānu nevalstiskās organizācijas.

Ar bērnu zīmējumiem un vēstulēm Ziemassvētku vecītim no novembra sākuma varēs iepazīsties gan LATO, gan Aizsardzības ministrijas mājaslapās, kā arī Latvijas Kara muzejā.

No 27. novembra Latvijas Kara muzejā tiks novietota arī Ziemassvētku dāvanu lāde Ukrainas karavīru bērniem. Lai gan jau vairāk nekā 200 bērnu ir uzrakstījuši savas vēstules Ziemassvētku vecītim, ir arī tādi, kas vēstules nav uzrakstījuši, bet tik un tā priecātos par dāvanām – tāpēc aicinām padomāt, kas varētu iepriecināt mazuļus, bērnus un pusaudžus vecumā līdz 17 gadiem un ielikt savu dāvanu Ziemassvētku vecīša lādē.

Dāvanas tiks nogādātas Mikolajevā līdz decembra beigām un tiks pasniegtas Vecgada vakarā.

Šā gada martā Krievijas okupācijas dēļ Ukrainas Bruņoto spēku karavīri un viņu ģimenes bija spiestas pamest savas dzīvesvietas Krimā un pārcelties uz vairāk nekā 300 kilometru attālo Mikolajevas apgabalu.

Vairāk nekā 200 bērnu šogad sagaidīs Jauno gadu jaunās mājās, jo no pirmajām mājām viņus izdzinis konflikts, kas kopš pavasara plosās Ukrainā.

Pirmajā akcijā, kas noslēdzās šā gada augustā, uz Ukrainu aizceļoja divarpus tonnas – burtnīcas un krāsas, penāļi un somas, galda spēles un citas skolai noderīgas preces – kuras Ukrainas karavīru bērniem bija sagādājuši aizsardzības nozares un bruņoto spēku pārstāvji, kā arī LATO uzrunātās sadarbības organizācijas un individuālie ziedotāji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl