Aizsardzības akadēmijā jūt demogrāfisko bedri

Komentāri

Aizsardzības akadēmijā jaunu cilvēku pieplūdums nav novērots – tas ir palicis iepriekšējo gadu līmenī, sacīja Nacionālās aizsardzības akadēmijas prorektors pulkvežleitnants Georgs Kerlins.

Iespējams, tas saistīts ar to, ka akadēmija pietuvojusies demogrāfiskajai bedrei, viņš pauda, norādot, ka citās augstskolās studentu skaits ir pat samazinājies.

Kopumā Aizsardzības akadēmijā studējošos var iedalīt divās lielās grupās – tie, kam iepriekš bijusi saskare ar militāro jomu, piemēram, pirms tam piedaloties Zemessardzē vai Jaunsardzē. Savukārt otra grupa ir cilvēki, kas pabeiguši vidusskolu vai augstskolu, un kuriem iepriekš nav bijusi saskare ar militāro jomu. Saprotams, ka otrajai grupai ir grūtāka šī pirmā saskarsme ar militāro jomu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl