Aizkustinoši! Bērnu slimnīcas pacienti dalās pārdomās, kas ir sargeņģelis

Pievienot komentāru
Aizkustinoši! Bērnu slimnīcas pacienti dalās pārdomās, kas ir sargeņģelis
Foto: publicitātes foto

Bērni, kuri šobrīd ārstējas Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, akcijas Eņģeļi pār Latviju organizatoriem rakstīja vēstules, kurās dalījās pārdomās par to, kas ir sargeņģelis. Katra bērna versija par savu sargeņģeli ir emocionāla, sirsnīga un aizkustinoša.

Māmiņa, tētis, vecvecāki, brālis, ārsts un pat kaķis – viņus visi bērni dēvē par saviem sargeņģeļiem. Vienalga – bērns ir slimnīcā neilgu laiku un drīz atgriezīsies mājas, vai arī viņam ir jāārstējas ilgstoši, mazais cilvēciņš, kurš nonāk slimnīcā, uz dzīves ierastajām, ikdienišķajām un pašsaprotamajām lietām raugās ar citām acīm. Mazie pacienti saprot dzīves patieso jēgu un īstās vērtības. Aplūko bērnu vēstules – tās ir patiesi mīļas un sirdsgudras!

Foto

Skaties akcijas Eņģeļi pār Latviju noslēguma labdarības koncertu šovakar –  20. decembrī plkst. 21.00 kanālā LNT un TVPlay.lv. Ziedot akcijai Eņģeļi pār Latviju ir iespējams arī, zvanot pa tālruni: 90006486, Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā bsf.lv, Rimi un Supernetto veikalos, kā arī, ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu Rimi kioskos vai mājas lapā mansrimi.lv.