3 komentāri

Aizkraukles prokurore, kura iekļuva avārijā, taču atteicās no alkohola pārbaudes, vēl aizvien darbojas savā amatā. Lai gan avārijas apstākļi līdz galam nav noskaidroti, Aizkraukles iedzīvotāji sašutuši par netaisnību, turklāt daudzi ir pesimistiski – tā tas arī paliks, un taisnība neuzvarēs.

Jau ziņojām, ka šā gada 25. martā Krasta ielā, Aizkrauklē, sadūrās divas vieglās automašīnas. Atklājās, ka vienā no automašīnām atradās vietējā Aizkraukles prokuratūras darbiniece, bet blakus viņai atradās civilvīrs – tobrīd Valsts policijas darbinieks. Automašīnā esošā prokurore un Valsts policijas pārstāvji esot atteikušies no jebkādām alkohola pārbaudēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Pēc avārijas policijā pret abām personām uzsākta izmeklēšana, viena no tām arī Valsts policijas iekšējās drošības birojā. Pēc tās Valsts policijas darbinieks – prokurores civilvīrs – atbrīvots no amata. Tā kā policists pats pēc savas gribas atvaļinājies no darba, tad disciplinārlieta pret viņu tika izbeigta.

Savukārt prokurore Aizkrauklē turpina darbu. Turklāt viņa uzskata, ka otras automašīnas pasažieri un vadītāja stipri pārspīlē un viņu apmelo. Jāpiebilst, ka otra spēkrata pasažieri stāsta, ka pēc avārijas prokurore un viņas dzīvesbiedrs esot sākuši kliegt, turklāt policists esot solījis arī izmantot fizisku spēku.

Satiktie aizkrauklieši domā, ka tas, ka sieviete turpina darbu prokuratūrā, nav pieļaujams. “Tas nav pareizi, jo viņa ir tāds pats cilvēks kā pārējie,” raidījumam Bez Tabu stāsta kāda Aizkrauklē satikta sieviete.  Tikmēr citi aizkrauklieši domā – jau iepriekš ir bijuši tādi gadījumi, un taisnība nav uzvarējusi.

Patlaban izmeklēšanas materiāli ceļo no policijas uz prokuratūru. Turklāt, izrādās, ka Valsts policija nemaz nevar sodīt prokurorus, ja viņi pieķerti. Taisnību ieviest var tikai viņu pašu ”virsgani”.

Turklāt, sniedzot liecības, prokurore vairs neatminoties dažas no negadījuma detaļām, savukārt policijā noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par viņai piederošās automašīnas faktiskā vadītāja neizpaušanu izmeklētājiem.

TOP komentāri

 • Rūķis
 • Jānis
 • Ieva Ieva
  0 0 0

  Ieva Ieva

  kapēc viņa nevar turpināt strādāt sava darbā,nesaprotu?
  ja es izraisu pfu,pfu,pfu avāriju,tad manai darba vietai tak nav gar to nekāda daļa,vai ne tā.
  Ja viņa vainīga lai atbild pēc likumā noteiktajam normām,tik kāds sakars ar viņas darbu!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl