Aizejošajai valdībai nav jākaunas par nevienu no darbiem, uzskata Kučinskis

2 komentāri
Aizejošajai valdībai nav jākaunas par nevienu no darbiem, uzskata Kučinskis
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Esošajai valdībai neesot jākaunas ne par vienu no darbiem, tā ministru veikumu vērtē aizejošās un kopš neatkarības atjaunošanas ilglaicīgākās viena termiņa valdības vadītājs Māris Kučinskis.

Ministru kabineta pēdējā sēde 12. Saeimas pilnvaru laikā pirmdien noritēja nedaudz sērīgā noskaņojumā. Sēdē ministri atskaitījās par valdības 1000 dienās paveikto. Māris Kučinskis pateicās ministriem par iespēju būt par izcilas valdības vadītāju.

Uzklausot ministru padarīto darbu uzskaitījumu, tostarp par reformām veselības, izglītības un nodokļu jomā, politiķis LNT norādīja, ka paveiktie darbi sakrita ar valdības rīcības plānu.

“Esam pirmā [valdība], kas turējās pie rīcības plāna, un esam pirmā, kas strādāja kā komanda, nešķirojot, kurš ir kurā partijā. Esmu pārliecināts, ka mūsu ieguldījumu valsts attīstībā varēs skatīt ilgtermiņā, tas neskar šodienas jautājumus. Mēs tikām daudz kritizēti, bet kritizēti par lietām, ko darījām, nevis nedarījām. Nekas jau nav tik izcils, lai nebūtu labāks. Ne par vienu no veiktajiem darbiem nav iemesla kaunēties,” sacīja Kučinskis.

Otrdien, 6. novembrī, uz pirmo sēdi sanāks jaunā 13. Saeima, un līdz ar to Kučinskis paziņos par demisiju. Tomēr tehniski viņa valdība turpinās strādāt līdz brīdim, kad tiks apstiprināta jaunā valdība.

2 komentāri