Aizdomas par Paralimpiskajai komitejai piešķirto valsts naudu

Komentāri

Radušās aizdomas par Latvijas Paralimpiskai komitejai piešķirtā valsts finansējuma izlietojumu.

Pērn valdība atbalstīja Paralimpiskā sporta centra izveidi, piešķirot 615 000, tostarp lielāko summas daļu atvēlot zemes iegādei Rīgā, Bišumuižā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad maijā šā projekta īstenošanai paredzēts piešķirt vēl 1,2 miljonus eiro. Taču šobrīd radušās aizdomas par iepriekš piešķirtā finansējuma izlietojumu. Tas gan šobrīd vairāk izskatoties pēc juridiska kāzusa, tomēr fakts paliek fakts – pauž Izglītības ministrijā, kurai ar Paralimpisko komiteju slēgts līgums par sporta centra izveidi. Taču, kā izrādās, zemi iegādājusies un tā reģistrēta nevis uz komitejas vārda, bet trešās puses – biedrības vārda.

Edgars Severs
Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktors

Šobrīd risks nav tik ļoti liels, mēs skatāmies,- zemesgrāmatā ir uzlikts aizliegums, šo īpašumu nevar atsavināt bez Paralimpiskās komitejas piekrišanas, šobrīd nav risks, ka īpašumu varētu pārdot tālāk, bet risks – valsts līdzekļi tika piešķirti Paralimpiskai komitejai, projekta īstenotājs ir Paralimpiskā komiteja nevis trešā persona.

Šodien šis bija Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdes jautājums, taču, tā kā Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte bija saslimusi, to atlika.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl