Aizdomas par krāpšanu ar OIK: “Sadales tīkls” pārmetumus noraida

13 komentāri

Valstij piederošais uzņēmums ”Sadales tīkls” uz pārbaudes laiku atstādinājis trīs darbiniekus, kuri bija iesaistīti koģenerācijas staciju pārbaudēs un atļauju izrakstīšanā.

Taču vienlaikus ”Sadales tīkla” valdes priekšsēdētājs Andis Pinkulis pagaidām neuzskata, ka šie darbinieki būtu kaut ko pārkāpuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņaprāt, nav nepieciešams akts par spēkstacijas nodošanu ekspluatācijā pirms ”Sadales tīkla” atļaujas izdošanas par elektrības ražošanu konkrētajā spēkstacijā.

Lai gan atsevišķos gadījumos spēkstacijas pārbaudītajās vietās nemaz nav bijušas uzbūvētas un to vietā testu laikā elektroenerģija padota no pārvietojama ģeneratora, ”Sadales tīkla” vadītājs uzskata, ka tas varēja arī nebūt šķērslis atļaujas izrakstīšanai.

Andis Pinkulis
“Sadales tīkla” valdes priekšsēdētājs

Cita stacija tajā vietā parādīties nevar, jo savā atļaujā un aktā mēs esam piefiksējuši šīs iekārtas numuru un jaudu. Tātad nevar būt situāciju, ka ja mēs esam aktu izdevuši par vienu jaudu, bet dzīvē parādās stacija ar lielāku jaudu.

Konstatēts, ka kopumā elektrību nav sākuši ražot 28 uzņēmumi, kas saņēmuši atļaujas to darīt, izmantojot valsts atbalstu. Pagaidām šie uzņēmumi valsts atbalstu nav saņēmuši.

TOP komentāri

 • Girts Liepins
  +5 +5 0

  Girts Liepins

  Apzināta politika, kā izmantot brāķi likumdošanā. Stacija netiek būvēta, investīcijas nav jāveic, aizbrauc ar pārvietojamo katlu uz vietu un ražo, naudiņa nāk griezdamās 😃 100% zināja, ka stacijas uzceltas nav un pievēra acis 😄
 • jimbo
 • Andris Upminis
  +3 +2 -1

  Andris Upminis

  viss atkal būs kā vienmēr neviena vainīgā nav uz zogam tālāk

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl