5 komentāri

Saistībā ar iespējamu krāpšanu, pretendējot uz valsts atbalstu zaļās enerģijas ražošanai, Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens aicinās ”Latvenergo” padomi izvērtēt uzņēmuma ”Sadales tīkls” vadītāja Anda Pinkuļa atbilstību amatam.

To Ašeradens paziņoja otrdien, 31. oktobrī, iepazīstinot ar ziņojumu par uzņēmumiem, kas varētu būt krāpušies ar atļaujām valsts un elektroenerģijas lietotāju atbalsta saņemšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ministrs norādīja, ka pašlaik ir 37 elektrostacijas, kas ieguvušas atļauju pretendēt uz valsts atbalstu, bet par kurām ir radušās šaubas, vai tās spēj ražot elektroenerģiju. Ministrs norāda, ka aicinās ”Latvenergo” padomi izvērtēt ”Sadales tīkla” valdes priekšsēdētāja Pinkuļa atbildību, ņemot vērā, ka viņa vadītais uzņēmums šīs spēkstacijas ir pārbaudījis dabā.

Arvils Ašeradens

Arvils Ašeradens
ekonomikas ministrs, “Vienotība”

Šobrīd padomei ir rūpīgi jāizvērtē Pinkuļa kunga atbildība. Mēs redzam, ka tas nav viens atsevišķs, viens, divi krāpšanās gadījumi, kas, iespējams, tik milzīgā organizācijā varētu arī notikt. Mēs redzam, ka tā ir sistēmiska rīcība. Un, ņemot vērā, ka Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem katram no sava rēķina tas ir jāapmaksā, es uzskatu, ka tas ir nepieņemami, un tādēļ aicinu padomi izvērtēt, vai Pinkuļa kungs var palikt amatā, vai ne.

Pinkulis tikmēr otrdien sacīja, ka no darba ir atstādināti jau četri ”Sadales tīkla” darbinieki, tāpat atkāpies viens uzņēmuma valdes loceklis.

Līdz šim ”Sadales tīkls” vienai spēkstacijai atņēmis iepriekš piešķirto licenci, bet par vēl vienu notiek papildu pārbaude. Viņa vērtējumā, ”Sadales tīkls” uz situāciju ir reaģējis operatīvi.

TOP komentāri

 • ģenerālis
  +5 +5 0

  ģenerālis

  Šī kompānija man par elektro padeves pieslēgšanu paprasīja 780 Ls. kad palūdzu, lai piestāda kalkulāciju par paredzamajiem darbiem, tad pēc divām nedēļām atsūtīja citu rēķinu, par 230 Ls. EJ nu tici Valsts izzadzējiem. Latvijā visaugstākās elektro padeves cenas un izmaksas Eiropā.
 • EL
  +3 +3 0

  EL

  jālaiž prese parakties dokumentos,ne to vien uzraks.Visi kopīgi par miljonu izšeptēšanu maksājam no saviem rēķiniem ,klusējot un samierinoties
 • MT
  +2 +2 0

  MT

  būs vēl lielāka ,kliķe aizrotēs uz citu augstu amatu ja turēs mēli un neizdos poģeļņikus

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl