Komentāri

Šodien Rīgas cirkā ugunsgrēka platība bija 120 kvadrātmetru, un ugunsgrēkā bojā gājis viens pitons, šodien žurnālistiem pēc ugunsgrēka lokalizācijas pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka vietnieks Intars Zitāns.

Izsaukums par ugunsgrēku saņemts ap plkst. 15.37, to izdevies stundas laikā lokalizēt. Ugunsdzēsēji notikuma vietā darbu turpina un ar speciālu termokameru pārmeklē visas telpas, lai konstatētu, vai vēl kaut kur nevarētu izcelties atkārtots ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīvnieku un cilvēku evakuācija notikusi salīdzinoši veiksmīgi, lai arī viens nelaimē bijā gājis pitons, visticamāk, no pārāk lielā karstuma un sadūmojuma.

Ugunsdzēsēji no konkrētiem minējumiem par ugunsnelaimes iemesliem atturas, jo iespējamos cēloņus skaidros policija.

Kā norādīja Zitāns, VUGD kompetencē nav tiesību ne aizliegt, ne atļaut cirkam turpināt darbību. Dzīvniekus, kamēr telpas nav pilnībā izvēdinātas un pārmeklētas, telpās vest vēl nevar.

Kopumā notikuma vietā bija ieradušies ap 50 ugunsdzēsēju un 13 transportlīdzekļu.

Kā ziņots, Rīgas cirks ir uzbūvēts pirms vairāk nekā simt gadiem – 1888. gadā. Kopš tā laika cirka nams piedzīvojis maz pārmaiņu – visā tā pastāvēšanas laikā rādītas cirka izrādes. 1878. gadā zemes gabalu, uz kura tagad uzbūvēts cirks, savā īpašumā iegādājās tolaik slavenais cirka mākslinieks Alberts Salamonskis. 1986. gadā ar Rīgas pašvaldība atzina Rīgas cirku par Vietējas nozīmes arhitektūras pieminekli.

Foto!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl