“Aiz neko darīt iebraucām paskatīties.” Ļaudis atklāj, kāpēc devušies uz jauno “IKEA”

2 komentāri

Pirmie apmeklētāji rindu pie tirdzniecības milža “IKEA” veikala Pierīgā ieņēma jau pašā rīta agrumā, nepagurdami gaidot veikala atvēršanu vairākas stundas.

Sākotnēji izskatījās, ka šoreiz nebūs milzu ažiotāžas, taču īsi pirms oficiālās atklāšanas – plkst. 10.00 – saradās simtiem ļaužu, izveidojot garu dzīvo rindu un piepildot auto stāvvietu. Veikalam verot durvis, darbinieki apmeklētājus sveica ar aplausiem.

LNT Ziņu aptaujātie pircēji norādīja, ka ieradušies gan ziņkāres mākti, gan ar konkrētu mērķi – iegādāties noteiktas lietas, vai arī vienkārši vēlējušies būt klāt šajā īpašajā notikumā.

Kristīne: Mēs vedām vīru uz darbu, uz Rīgu, paši atvaļinājumā līdz skolai, un aiz neko darīt iebraucām paskatīties, kas jauns.

Jānis: Esam bijuši Somijā, Zviedrijā, Lietuvā “IKEA”, un nu sagaidījām Latvijā.

Valdis: Mēs te vienkārši – kā uz ekskursiju atnācām.

Dita: Interese pagaidām ir, vajadzības arī radīsies.

Iveta: Mums ir privātmāja, un tiek restaurēta un remontēta, un iekārtota, es domāju, ka noteikti kaut ko vērtīgu varētu atrast.

Dienas ritējumā gan cilvēku pūļi ir tik lieli, ka visus gribētājus nemaz veikalā vairs neielaiž, tāpēc, lai tiktu iekšā, nākas gaidīt krietnu laiku. Tāpat arī plašais auto stāvlaukums ir pilns, un veikala apmeklētāji spiesti meklēt savam spēkratam vietu citviet tuvējā apkaimē.

Jau vēstīts, ka, ieguldot 50 miljonus eiro, Latvijā uzbūvēts platības ziņā lielākais Zviedrijas mēbeļu un mājas preču “IKEA” veikals Baltijas valstīs.

2 komentāri