“airBaltic” uz laiku apturējusi jauno “Bombardier” lidmašīnu lidojumus

2 komentāri
“airBaltic” uz laiku apturējusi jauno “Bombardier” lidmašīnu lidojumus
Kaspars Krafts / f64

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” uz laiku apturējusi jauno “Bombardier” lidmašīnu lidojumus un atsaukusi to reisus līdz brīdim, kad tiks veikta šo lidaparātu tehniskā pārbaude, vēsta Latvijas Televīzija.

“airBaltic” sabiedrisko attiecību vadītāja Alise Briede apstiprināja, ka lēmums uz laiku apturēt lidojumus ar “Bombardier CS 300” saistīts ar tehniskiem iemesliem un visu lidsabiedrības rīcībā esošo septiņu lidmašīnu lidojumi ir apturēti drošības apsvērumu dēļ.

Briede norādīja, ka šīs ir jauna modeļa lidmašīnas, un, tāpat kā citās jomās, arī aviācijā jaunu objektu tehniskām niansēm tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. “Visas “Bombardier CS 300″ lidmašīnas tiek pārbaudītas – līdzko tās notiks, tā tiks uzsākti lidojumi ar šiem lidaparātiem,” norādīja Briede.

Vēlāk Briede pastāstīja, ka jauno lidmašīnu testi vēl turpinās, tomēr plānots, ka jau ceturtdien “divas līdz četras” lidmašīnas atsāks lidojumus.

Kā liecina informācija Rīgas lidostas mājaslapā, trešdienas vakarā bija atcelti lidojumi uz Helsinkiem un Kazaņu, bet par vēl virkni lidojumu norādīts, ka tie kavējas.

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” nesen saņēma septīto no 20 pasūtītajām Kanādas ražotāja “Bombardier” CS300 lidmašīnām.

Paredzēts, ka līdz gada beigām lidsabiedrības flotē būs kopumā astoņi CS300 gaisa kuģi. Savukārt atlikušās lidmašīnas plānots saņemt līdz 2019. gada beigām.

Līdz šim “airBaltic” ar jaunajām “Bombardier CS300” lidmašīnām veikusi vairāk nekā 2600 lidojumu un nolidojusi vairāk nekā 6700 stundu, pārvadājot vairāk nekā 300 000 pasažierus.

Lidsabiedrība lidojumus ar CS300 lidaparātiem veic tādos maršrutos kā Amsterdama, Barselona, Roma, Maskava, Londona, Parīze, Vīne, Atēnas, Madride un citos.

TOP komentāri

  • s
  • Vadims Kislovs
    +1 +1 0

    Vadims Kislovs

    tikai Latvija var veikt pasūtījumu kompānijai kura ir / bija uz bankrota robežas & ar to Fliks atkal labi nopelnija lielot cilvēkiem lidot ar testējamām lidmašīnām

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl