1 komentārs
“airBaltic” šorīt pakāpeniski atjauno lidojumus ar jaunajām “Bombardier” lidmašīnām
Ieva Čīka / LETA

“airBaltic” lidojumi ar jaunajām “Bombardier CS300” lidmašīnām tika apturēti vakar, 11. oktobra, pēcpusdienā, bet pakāpeniski atjaunoti jau šodien un līdz dienas beigām ierindā varētu būt visi. Lidaparātiem tiek veikta dzinēju tehniskā apskate.

Šobrīd “airBaltic” jau ir atsācis lidojumus ar daļu no CS300 lidmašīnām, un plānots, ka šīs dienas laikā pakāpeniski visas lidmašīnas tiks pārbaudītas un būs gatavas lidojumiem. Pārbaudes tiek veiktas kopā ar Civilās aviācijas aģentūras speciālistiem,  informēja “airBaltic” lidojumu vadības vecākais viceprezidents Pauls Cālītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lidmašīnas, kas atsāk lidojumus, ir darba kārtībā un pilnībā drošas lidojumu veikšanai.

“airBaltic” strādā ciešā sadarbībā ar lidmašīnas ražotāju “Bombardier” un dzinēju ražotāju “Pratt & Whitney”. Papildu pārbaudes tiek veiktas, lai pārliecinātos par gaisa kuģa drošību, kā arī veiktu nepieciešamos uzlabojumus jaunajām lidmašīnām,” klāstīja Briede.

“airBaltic” ir pirmā aviokompānija pasaulē, kas sākusi lidojumus ar attiecīgo lidmašīnu, tāpēc esot sagaidāmi dažādi tehnikas pilnveidojumi un uzlabojumi.

Jau ziņots, ka ”airBaltic” vakar pieņēma lēmumu uz laiku apturēt lidojumus ar ”Bombardier CS 300”. Tas bija saistīts ar tehniskiem iemesliem un visu lidsabiedrības rīcībā esošo septiņu lidmašīnu lidojumi bija apturēti drošības apsvērumu dēļ.

Latvijas nacionālā aviokompānija ”airBaltic” nesen saņēma septīto no 20 pasūtītajām Kanādas ražotajām ”Bombardier” CS300 lidmašīnām.

Paredzēts, ka līdz gada beigām lidsabiedrības flotē būs kopumā astoņi CS300 gaisa kuģi. Savukārt atlikušās lidmašīnas plānots saņemt līdz 2019. gada beigām.

Līdz šim ”airBaltic” ar jaunajām ”Bombardier CS300” lidmašīnām veikusi vairāk nekā 2600 lidojumu un nolidojusi vairāk nekā 6700 stundu, pārvadājot vairāk nekā 300 000 pasažieru.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl