”airBaltic” reisu sarakstu ”Malaysia Airlines” katastrofa pagaidām neietekmēs

Komentāri

Izmaiņas Latvijas nacionālās aviokompānijas ”airBaltic” reisu sarakstos ”Malaysia Airlines” katastrofas virs Doņeckas dēļ nav plānotas, telefonsarunā ar LNT raidījumu ”900 sekundes” pauda ”airBaltic” pārstāve Ilze Arkliņa.

”Visi reisi izlidos un ielidos pēc saraksta,” norādīja I. Arkliņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Austrumukrainas teritoriju šķērso lidmašīnas divos ”airBaltic” maršrutos – uz Tbilisi un uz Baku.

Jau ziņots, ka virs Ukrainas austrumiem, kurus kopš aprīļa sagrābuši prokrieviskie separātisti, ceturtdien tika notriekta lidsabiedrības “Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna, kas atradusies ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru, vēsta Ukrainas amatpersonas un mediji. 298 cilvēki, kas atradās lidmašīnā, gāja bojā.

Latvija ir gatava palīdzēt Ukrainai aviokompānijas ”Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīnas katastrofas apstākļu noskaidrošanā. Latvijā ir kompetenti cilvēki, kuru padoms varētu būt Ukrainai noderīgs, tā LNT raidījumā ”900 sekundes” pauda Civilās aviācijas aģentūras direktors Māris Gorodcovs.

Eiropas gaisa telpu kontrolējošā institūcija ir informējusi visas dalībvalstis, ka Ukraina ir noteikusi stingrākus noteikumus lidojumiem virs karadarbības zonas. Doņeckas lidojumu rajons ir slēgts – tur lidojumus Ukraina vairs neļauj veikt. Pasažieriem tas nozīmē iespējamu lidojuma laika paildzināšanos.

Lasi vēl