“airBaltic” prezentē savu dāvanu valstij simtgadē – sarkanbaltsarkanu lidmašīnu

31 komentārs
“airBaltic” prezentē savu dāvanu valstij simtgadē – sarkanbaltsarkanu lidmašīnu
MONTA JAKOVELA, TV3 ZIŅAS

Lidsabiedrība ”airBaltic” nolēmusi pasniegt dāvanu Latvijas valstij simtgades jubilejā. Viena no lidmašīnām ir nokrāsota sarkanbaltsarkanā krāsā un uz tās sāniem būs Latvijas galvaspilsētas Rīgas vārds.

Pirmais galamērķis šai lidmašīnai būs uz Minheni, un tā vedīs savā pirmajā reisā Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, kurš arī ir ieradies atklāšanas pasākumā.

Pasākumā uzstājās tautas deju ansamblis “Līgo” un dziedāja Ance Krauze.

Jau ziņots, ka lidsabiedrība ”airBaltic” jaunajām lidmašīnām ”Airbus A220-300” dod Latvijas pilsētu nosaukumus. Ikviens bija aicināts balsot par kādu no 76 Latvijas pilsētām, kas atrodas tuvākos un tālākos valsts nostūros. Šādi noskaidroja 14 populārākās un iemīļotākās pilsētas, kas tiks iekļautas ”Airbus A220-300” vizuālajā noformējumā. ”airBaltic” rīkotajā aptaujā par mīlētāko Latvijas pilsētu uzvarējušas Cēsis, informē lidsabiedrība.

TOP komentāri

  • Sandra Kiršteine
  • Laura Jonikāne
  • Anete Aizsila
    +2 +2 0

    Anete Aizsila

    Kad Jūs pērkat kaut ko priekš sevis- vienalga vai tā mašīna vai cigaretes, vai kāds saldums, Jūs vienmēr domājiet :ai, nepirkšu, labāk bērniem noziedošu? Jā, ziedot vajag, bet ne jau pārmest katram kurš ko lieku nopērk...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl