Bijušais premjers Kalvītis iecelts par jauno Latvijas gāzes šefu

1 komentārs
Bijušais premjers Kalvītis iecelts par jauno Latvijas gāzes šefu
FOTO: LETA

AS “Latvijas gāze” valdes priekšsēdētāja amatā iecelts ekspremjers Aigars Kalvītis, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija. 

Jau ziņots, ka bijušais Latvijas premjerministrs Aigars Kalvītis bija viens no pretendentiem uz Latvijas gāze valdes priekšsēdētāja amatu, TV3 Ziņām apstiprināja uzņēmuma akcionāra Itera Latvija vadītājs Juris Savickis.

Latvijas gāzes valdes priekšsēdētāja amats atbrīvojās, jo par nodomu no tā aiziet paziņojis ilggadējais uzņēmuma vadītājs Adrians Dāvis.

Kā iepriekš TV3 Ziņām norādīja J. Savickis, akcionāri noslēguši līgumu ar personālatlases aģentūru, kas izvēlēsies kandidātus Dāvja pēctecim. Jaunais uzņēmuma vadītājs varētu tikt apstiprināts 14. augustā Latvijas Gāzes padomes sēdē.

”Mums ir kādi seši kandidāti. Visi, protams, nozīmīgi cilvēki, kuru uzvārdus negribētu teikt. Bet attiecībā uz Kalvīti varu pateikt, ka viņš ir viens no pretendentiem,” pauda Savickis.

Savulaik Kalvītis vadīja Tautas partiju, un ir iegājis vēsturē kā frāzes ”treknie gadi” autors. Politiskās karjeras laikā viņš tika daudz kritizēts gan par ”gāzi grīdā” ekonomisko politiku, gan par centieniem atbrīvot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieku Alekseju Loskutovu. Pēdējos gados Kalvītis darbojies hokeja kluba Rīgas Dinamo vadībā. Dinamo akciju kontrolpakete pieder Jura Savicka vadītajai Itera Latvija.

Vairāk uzzini šovakar TV3 Ziņās plkst. 19.00!