Aicina atbalstīt zemessargus, ziedojot nepieciešamā ekipējuma iegādei

Komentāri
Aicina atbalstīt zemessargus, ziedojot nepieciešamā ekipējuma iegādei
FOTO: LETA

Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) rīkotajā kampaņā, lai savāktu naudu nakts redzamības ierīču iegādei, šobrīd saziedoti 26 819 eiro, liecina informācija portālā Ziedot.lv.

Kopumā kampaņā nepieciešams savākt vismaz 130 000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LATO sadarbībā ar Ziedot.lv un citiem domubiedriem pagājušajā nedēļā sāka ziedojumu kampaņu, kas ļaus sabiedrībai tieši iesaistīties valsts aizsardzības stiprināšanā. Kampaņas mērķis ir piesaistīt līdzekļus akūti nepieciešamā papildaprīkojuma iegādei, lai pienācīgi apgādātu Latvijas zemessargus.

”Zemessargs nav algots kareivis, viņa pienesums valsts drošībai ir brīvprātīgs. Viņš ziedo savu brīvo laiku, līdzekļus, miegu, spēku, enerģiju un drosmi. Viņš ir zvērējis aizstāvēt šo zemi un tautu, nežēlojot savu veselību un dzīvību. Cīņas spara viņam netrūkst, taču mūsdienās ar to nepietiek. Zemessargiem nepieciešams mūsdienīgs aprīkojums, lai spētu pilnvērtīgi sargāt tautu un valsti,” vēsta portālā Ziedot.lv publiskotā informācija.

Ikviens, kam svarīga valsts drošības stiprināšana, aicināts ar ziedojumiem atbalstīt Latvijas zemessargus. Latvijas zemessarga zvērests nebeidzas ar saulrietu – nakts ekipējums ļaus pilnvērtīgi darboties arī pēc tumsas iestāšanās! Ziedojumi tiks izlietoti tieši nakts redzamības iekārtu iegādei zemessargiem.

Zemessargi saņems nakts redzamības brilles, termālā diapazona tēmekļus, termālā diapazona novērošanas ierīces, kompasus – busole, kā arī lauka ķirurģisko instrumentu komplektus. Lai sarūpētu nakts redzamības aprīkojumu vienam izlūkvadam, nepieciešami 133 012 eiro:

  • termālā diapazona novērošanas ierīce – 3390 eiro;
  • termālā diapazona tēmeklis 2640 eiro;
  • nakts redzamības brilles – 572 eiro;
  • lauku ķirurģisko instrumentu komplekts – 46 eiro;
  • kompass – 101 eiro.

Lasi vēl