Aicina atbalstīt zemessargus, ziedojot nepieciešamā ekipējuma iegādei

Komentāri
Aicina atbalstīt zemessargus, ziedojot nepieciešamā ekipējuma iegādei
FOTO: LETA

Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) rīkotajā kampaņā, lai savāktu naudu nakts redzamības ierīču iegādei, šobrīd saziedoti 26 819 eiro, liecina informācija portālā Ziedot.lv.

Kopumā kampaņā nepieciešams savākt vismaz 130 000 eiro.

LATO sadarbībā ar Ziedot.lv un citiem domubiedriem pagājušajā nedēļā sāka ziedojumu kampaņu, kas ļaus sabiedrībai tieši iesaistīties valsts aizsardzības stiprināšanā. Kampaņas mērķis ir piesaistīt līdzekļus akūti nepieciešamā papildaprīkojuma iegādei, lai pienācīgi apgādātu Latvijas zemessargus.

”Zemessargs nav algots kareivis, viņa pienesums valsts drošībai ir brīvprātīgs. Viņš ziedo savu brīvo laiku, līdzekļus, miegu, spēku, enerģiju un drosmi. Viņš ir zvērējis aizstāvēt šo zemi un tautu, nežēlojot savu veselību un dzīvību. Cīņas spara viņam netrūkst, taču mūsdienās ar to nepietiek. Zemessargiem nepieciešams mūsdienīgs aprīkojums, lai spētu pilnvērtīgi sargāt tautu un valsti,” vēsta portālā Ziedot.lv publiskotā informācija.

Ikviens, kam svarīga valsts drošības stiprināšana, aicināts ar ziedojumiem atbalstīt Latvijas zemessargus. Latvijas zemessarga zvērests nebeidzas ar saulrietu – nakts ekipējums ļaus pilnvērtīgi darboties arī pēc tumsas iestāšanās! Ziedojumi tiks izlietoti tieši nakts redzamības iekārtu iegādei zemessargiem.

Zemessargi saņems nakts redzamības brilles, termālā diapazona tēmekļus, termālā diapazona novērošanas ierīces, kompasus – busole, kā arī lauka ķirurģisko instrumentu komplektus. Lai sarūpētu nakts redzamības aprīkojumu vienam izlūkvadam, nepieciešami 133 012 eiro:

  • termālā diapazona novērošanas ierīce – 3390 eiro;
  • termālā diapazona tēmeklis 2640 eiro;
  • nakts redzamības brilles – 572 eiro;
  • lauku ķirurģisko instrumentu komplekts – 46 eiro;
  • kompass – 101 eiro.
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl