Agresīvas vārnas apsēdušas Purvciemu un uzklūp vietējiem iedzīvotajiem

2 komentāri

Agresīvas vārnas apsēdušas Purvciemu un uzklūp vietējiem iedzīvotajiem. Zibenīgi pielido klāt no mugurpuses, uzlido uz galvām un nodara miesas bojājumus. Cīņā ar negantajiem putniem iedzīvotāji jūtas bezspēcīgi. Lūguši palīdzību kārtībsargiem, glābējiem, Rīgas namu pārvaldniekam, Valsts vides dienestam, Pārtikas un veterinārajam dienestam, taču velti. 

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda saņēmusi ziņu no kādas satrauktas Purvciema iedzīvotājas, kura vairākkārt piedzīvojusi agresīvo putnu uzbrukumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Jau otro reizi daudzdzīvokļu mājas pagalmā noticis vārnas uzbrukums. Esmu zvanījusi sešām instancēm. Katra ir pateikusi, tā nav viņu kompetence, novirzījusi pie nākamās instances. Konstatēju, ka cilvēks šajā valstī ir neaizsargāts un bezspēcīgs pret tādu lietu kā vārnu uzbrukumi,” raksta skatītāja.

Tagad vārnām ir ligzdošanas laiks, tāpēc viņas ir īpaši aizdomīgas un niknas. Jāpaciešas, kamēr izšķilsies mazuļi, iemācīsies lidot un atstās ligzdu, tas ir aptuveni līdz jūnija vidum. Tad vārnām vajadzētu pierimt.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

  • lol
  • Ruta
    0 0 0

    Ruta

    Vārnas nevajaga baidīt ,apmētāt ar dažādiem priekšmetiem,nevajaga vicināties ar rokām .Vārnas to uztvers kā draudu .Īpaši ligzdas ,vai mazo vārnēnu tuvumā.Tā rīkojas jebkura dzīva radība.Un kādēļ nojaukt ligzdas?Tas tikai vēl vairāk saniknos putnus.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl