1 komentārs

Agresīvajai sievietei, kura Rīgas 3. maršruta autobusā pagājušajā nedēļā rupji lamājās, pazemoja kontrolieri un atteicās maksāt par braucienu, otrdien, 12. aprīlī, piemērots sods, tomēr tā apmēru policija neizpauž.

Kā vēsta Rīgas Pašvaldības policija, sievietei piemērotās soda naudas apmērs tika noteikts, ņemot vērā personas attieksmi, nenožēlojot notikušo, kā arī to, ka huligāniskās darbības, kas vērstas pret kontrolieriem un pasažieriem, notika sabiedriskā vietā, vairāku cilvēku klātbūtnē.

Iespējamais maksimālais soda apmērs par šādu nodarījumu ir līdz 500 eiro, tomēr policijā norāda, ka Sodu reģistra likums reģistrā iekļautās ziņas, kas attiecas uz piemērotā soda apmēru, tiesībsargājošajai iestādei liedz izpaust – tā ir ierobežotas pieejamības informācija.

Sieviete pirms izkāpšanas no transporta arī iespļāva sejā kādai jaunietei, kas bezbiļetnieci mēģināja aizkavēt.

Pērn kopumā fiksēti 156 pret kontrolieriem vērsti agresijas gadījumi. Šogad bijuši jau 30 šādi gadījumi.

Plašāk par to, ar ko darba ikdienā nākas saskarties biļešu kontrolieriem, – LNT Ziņu sižetā.

Video

Foto

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Un kāda ir morālā kompensācija apspļauditajai meitenei un nolamātajai kontrolierei?Kamer policija sadas zinas nesniegs, turpināsies huligānisms.Ja zinatu, varbūt raustitos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl