Agresīvajai bezbiļetniecei piemēro sodu, tā apmēru policija neizpauž

1 komentārs
Agresīvajai bezbiļetniecei piemēro sodu, tā apmēru policija neizpauž

Agresīvajai sievietei, kura Rīgas 3. maršruta autobusā pagājušajā nedēļā rupji lamājās, pazemoja kontrolieri un atteicās maksāt par braucienu, otrdien, 12. aprīlī, piemērots sods, tomēr tā apmēru policija neizpauž.

Kā vēsta Rīgas Pašvaldības policija, sievietei piemērotās soda naudas apmērs tika noteikts, ņemot vērā personas attieksmi, nenožēlojot notikušo, kā arī to, ka huligāniskās darbības, kas vērstas pret kontrolieriem un pasažieriem, notika sabiedriskā vietā, vairāku cilvēku klātbūtnē.

Iespējamais maksimālais soda apmērs par šādu nodarījumu ir līdz 500 eiro, tomēr policijā norāda, ka Sodu reģistra likums reģistrā iekļautās ziņas, kas attiecas uz piemērotā soda apmēru, tiesībsargājošajai iestādei liedz izpaust – tā ir ierobežotas pieejamības informācija.

Sieviete pirms izkāpšanas no transporta arī iespļāva sejā kādai jaunietei, kas bezbiļetnieci mēģināja aizkavēt.

Pērn kopumā fiksēti 156 pret kontrolieriem vērsti agresijas gadījumi. Šogad bijuši jau 30 šādi gadījumi.

Plašāk par to, ar ko darba ikdienā nākas saskarties biļešu kontrolieriem, – LNT Ziņu sižetā.

Video

Foto

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Un kāda ir morālā kompensācija apspļauditajai meitenei un nolamātajai kontrolierei?Kamer policija sadas zinas nesniegs, turpināsies huligānisms.Ja zinatu, varbūt raustitos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl