1 komentārs
Agresīvais Daugavpils bebrs un policijas rīcība piesaistījusi ārvalstu mediju uzmanību
FOTO: LETA

Agresīvais bebrs, kurš Daugavpilī uzbrucis vīrietim, izpelnījies uzmanību arī ārvalstu medijos, tostarp ASV ziņu portālā USA Today.

Ārvalstu mediju uzmanību piesaistījis fakts, ka brīdī, kad vīrietis par notikušo ziņojis policijai, tie neticēja un nedevās uz izsaukumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt vīrieša draugs, kurš bija steidzies palīgā draugam, ticis apturēts un sodīts par ātruma pārkāpšanu.

Foto

Jau vēstīts, ka Daugavpilī agresīvs bebrs uz ielas uzbrucis vīrietim. Turklāt cietušajam nācies krietni papūlēties, lai saņemtu palīdzību, jo viņa sākotnējo zvanu glābēji uztvēruši kā joku un nav spējuši noticēt, ka vīrietim draud briesmas.

Cietušais vīrietis nolēmis saukt palīgā, taču glābēji viņa zvanam nav ticējuši. Tad vīrietis zvanījis draugam. Steidzoties palīgā, draugs pārsniedzis ātrumu, un viņu apturējusi policija, likumsargi bijuši diezgan izbrīnīti, uzzinot, kur tad cilvēks tā steidzas.

Tomēr, pārliecinājušies, ka autovadītājs nav iereibis, likumsargi nolēmuši pārbaudīt šo neticamo stāstu savām acīm.

Notikuma vietā policisti tiešām atraduši uz zemes gulošo vīrieti un agresīvo bebru un zvanījuši glābējiem, kuri, otro reizi dzirdot šo neticamo stāstu, bet jau no policijas, tomēr devušies palīgā. Vīrietis beigās ticis cauri ar vieglu izbīli un 15 šuvēm uz kājas.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informē, ka glābēji, izmantojot suņu ķeršanas aprīkojumu, noķēruši dzīvnieku, ielikuši to kastē un sadarbībā ar policijas darbiniekiem nogādājuši mežā.

Daugavpils Zoodārza direktors Mihails Pupiņš paskaidrojis, ka bebri pavasarī var būt ļoti agresīvi un pat cilvēkiem bīstami, bebru tēviņi tiek izdzīti no mājām un meklē jaunu mitekli, turklāt dzīvnieki iet cauri pilsētai, ja viņi satiek cilvēku, kuru notur par bīstamu, tad iespējama agresīva uzvedība.

TOP komentāri

  • Es
    0 0 0

    Es

    Nu tad kuram uzbruka - vīrietim vai sievietei?! Un kur tad tie ārvalstu mediji?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl