Āfrikas cūku mēra skartajos “Druvas Unguros” līdz šim likvidētas 2365 cūkas

Āfrikas cūku mēra (ĀCM) skartajā Saldus novada SIA “Druvas Unguri” līdz šim likvidētas 2365 cūkas, informēja Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāve Ilze Meistere.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Arturs Kasuba

  Arturs Kasuba

  Intresanti ja parbauditu neatkarigas labaratorijas tas uzraditos un kapec tas notiek tik ar fermam, kas pieder latvijas pilsoniem...danija kur vis ir tada nu limeni vis0ar ne reizi nav nekas bijis un tur fermu ir daudz...
 • liidzjutiba

  liidzjutiba

  visiem nogalinatajiem nezēlīgā veidā masveida cuciņu holokausts
 • Ingrida Leimane

  Ingrida Leimane

  LAIKAM MŪSU LIELIE KUNGI ATVEDUŠI , BRAUCOT ATPŪSTIES ĀRZEMĒS!
 • Sarma Blumberga

  Sarma Blumberga

  Tas ir domāts lai latvijā visu iznīcinātu,jo pie mums kur fermas dāņiem ne reizi mēri neatrada.Valdība pati ir melnais mēris,kas izputina savu tautu,un savus ražotājus,jo mēris ir tikai,un vienīgi latvijā.?????
 • Kristine Liepina

  Kristine Liepina

  Paziņas stāstīja kā 3 asins paraugus no viena lopa iedeva, kur divos mēri neatrada, vienā atrada! Negodīgi konkurences instrumenti, kur Latvijas iestādes palīdz iznīcināt Latvijas lopkopību! Neticu es nevienam šitādam rakstam, pēc tam rimi reklamē argentīnas gaļu! Jūs nopietni domājat, ka Latvijā kaut kas notiek Latvijas iedzīvotāju un razotāju interesēs!!!??? https://www.facebook.com/MansRimi/posts/1842033415862395
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Negribas tam visam ticet! Kolhozu laikos bija cūku fermas lielu lielās,meža cūku ne mazāk,nāca lauku sētās un izraka kartupeļu laukus,bet tagad......katru gadu tiek atrasts cūku mēris.....Lietuvā...Igaunijā...klusums,bet tad no kurienes tas mēris atnācis?!
  • Tamara Sergejeva

   Tamara Sergejeva

   Taa ir muusu tautas izniicinaasana un valsts biznees,kuraa zeelastiibas nav un+ politika
  • Dzintra Berzina

   Dzintra Berzina

   Domāju, ka poļi vai lietuvieši pacentušies, lai iznīcinātu mūsu ražošanu un nodrošinātu savu tirgus noietu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!