6 komentāri

No 5 000 līdz 75 000 par katru Zolitūdes traģēdijā cietušo. Tāda vienošanās panākta starp uzņēmumu “Maxima Latvija” un biedrību “Zolitūde 21.11”. Šādu piedāvājumu pieņēmuši 35 no kopumā 263 Zolitūdes traģēdijā fiziski cietušajiem.

Vienošanās, par kuru šodien augstos toņos diskutēja cietušo pārstāvji, paredz, ka Zolitūdes traģēdijā 35 fiziski cietušo atbalstam novirzīs 900 000 eiro.

Advokāts Aldis Gobzems, kurš pārstāv lielas daļas cietušo intereses, pauž uzskatu, ka “Maxima” piedāvātās naudas summas ir neadekvātas un uzņēmums šādā veidā cenšas nopelnīt uz cietušo rēķina.

Panāktā vienošanās paredz, ka katram, kuru Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrs atzinis par smagi cietušu, ”Maxima Latvija” izmaksās 75 000. Cietušajiem, kuri guvuši vidēji smagas traumas, pienākas no 20 000 līdz 35 000 eiro.

Savukārt viegli cietušajiem tiks izmaksāta kompensācija 5000 eiro apmērā.

TOP komentāri

 • Dace Alekseičika
 • Viesturs Zaļups
  +2 +2 0

  Viesturs Zaļups

  Gribētu uzzināt kad sāks tiesāt būvfirmu RE&RE kas cēla to sabrukušo ēku. Kad tie sāks nest atbildību. Un tās pārējās amatpersonas kas pieņēma ekspluatācijā to ēku.
 • re
  +1 +1 0

  re

  Katru dienu kāds ir cietušais bet viņiem neviens nepievērš pat uzmanību

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl