Ādažu ezera ledu okupējuši pārgalvīgi ”driftotāji”

Komentāri

Ja viena cilvēka izklaide traucē daudzu citu cilvēku mieram un atpūtai, tad diemžēl jāiejaucas policijai. Ādažos likumsargi uzsākuši biežākas patruļas vietējo ezeru tuvumā, jo pārgalvīgu autobraucēju uz ledus pēdējās dienās netrūkst. Viņi apdraud gan makšķerniekus, gan slidotājus un galu galā paši sevi.

Jau vairākus gadus pēc kārtas, ja ziemas sals to atļauj, Kadagas ezera ledu iecienījuši auto entuziasti. Tas ir braukšanai pateicīgs – ar nelielu saliņu, kurai apkārt izveidota trase.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz ezera ir viegla uzbraukšana un nobraukšana, nekādu straumju, un tas atrodas relatīvi nomaļā vietā. Relatīvi tāpēc, ka pēdējā laikā Kadagā sabūvētas daudz jaunas mājās, arī ezera tuvumā un iedzīvotājiem, kuri dodas uz ledus slidot, makšķerēt vai spēlēt hokeju, nelegālie ”driftotāji” sākuši traucēt.

Ādažu pašvaldības policija nevar nereaģēt uz šādiem izsaukumiem un regulāri dodas padzenāt pārgalvīgos braucējus.

Foto

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl