2 komentāri
Ādažos aizturētie Krievijas pilsoņi ieradušies Latvijā, lai provocētu situāciju, uzskata Kozlovskis
FOTO:LETA

Saistībā ar vakar notikušo incidentu Nacionālo bruņoto spēku (NBS) bāzē Ādažos, Drošības policija ir sākusi kriminālprocesu. Divi Krievijas pilsoņi ir aizturēti saistībā ar noziegumiem pret Latvijas valsti.

Virs divus metrus augstā žoga, kas ieskauj Ādažu militārās bāzes teritoriju, vēl ir izveidots papildu posms ar dzeloņstieplēm. Pārkāpt pāri šādam žogam ir praktiski neiespējami, taču acīmredzot Krievijas pilsoņi ir izpētījuši apkārtni un atraduši vietu, kur virs dzeloņstieplēm ir izlocīta metāla caurule. Pret to arī atstutētas kāpnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par vakardienas notikumiem šodien liecina vien zemē atstātie kāpņu nospiedumi un saimniecības cimds. Vieta, kur pāri sētai pārrāpās divi Krievijas pilsoņi ar skrejlapām un Georga lentītes krāsas karogu, ir labi pārredzama un tai līdzās atrodas autobusa pietura.

Ādažu bāzē pēc trešdienas incidenta apsardze nav pastiprināta. Bruņoto spēku komandieris ir pārliecināts, ka tā darbojusies profesionāli.

Tomēr gluži nepievērst uzmanību šim notikumam nedrīkstētu. Paši Krievijas pilsoņi uzskata, ka veikuši uzbrukumu Ādažu bāzei laikā, kad tur norisinās NATO militārās mācības. Ne patruļas, ne karavīru un bruņutehnikas kustība, nav traucējusi nokļūt līdz pašam mācību štābam.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis uzskata, ka šis notikums ir satraucošs, jo Krievijas pilsoņi ieradušies Latvijā, zinot, ka šādas mācības ir, lai provocētu situāciju. Savukārt aizsardzības ministrs pārliecināts, ka tas ir informatīvā kara elements.

Drošības policija LNT rakstveidā informēja, ka abi Krievijas pilsoņi ir aizturēti un sākts kriminālprocess.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl