Absurds! Pie bērnu slimnīcas maksas autostāvvieta ierīkota patvaļīgi

1 komentārs
Absurds! Pie bērnu slimnīcas maksas autostāvvieta ierīkota patvaļīgi
FOTO: LETA

Pamatīgu sašutumu sabiedrībā izraisījusi pie Gaiļezera bērnu slimnīcas ierīkotā maksas autostāvvieta. Taču izrādās, ka tajā esošais maksas automāts ierīkots patvaļīgi, jo nav saskaņots Rīgas pilsētas būvvaldē.

Olga ar 10 mēnešus veco dēliņu Gaiļezera bērnu slimnīcā pavadīja 3 stundas, samaksājot 1 eiro 20 centus par katru. Divas reizes bija spiesta kāpt lejā un pagarināt laiku, bet pēc tam pārbrauca ar auto uz citu vietu.

Arī citi aptaujātie mazo pacientu vecāki ar stāvvietas maksas automāta ierīkošanu nav apmierināti.

Foto

Par maksas stāvvieta kļuvusi pirms divām nedēļām, par to sākumā nebija informēti pat Gaiļezera bērnu slimnīcas darbinieki.

Tikmēr Rīgas pilsētas būvvalde norāda, ka stāvvietas automāta ierīkošana ir patvaļīga, tāpēc tā ekspluatācija jāpārtrauc. Zemes īpašnieki vai apsaimniekotāji tā ierīkošanu pašvaldībā neesot saskaņojuši.

Ilze Žūka Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāve

Būvvalde ir sagatavojusi atzinumu, kas nosūtīts gan īpašniekiem, gan apsaimniekotājiem, kurā norādīts, ka nekavējoties jāpārtrauc šī stāvvietas aparāta ekspluatācija, līdz netiks saskaņots administratīvo aktu prasībām.

Savukārt uzņēmums CityParks, kas apsaimnieko autostāvvietu stāsta, ka pagaidām nav saņēmis būvvaldes atzinumu. Bet gadījumā, ja šāda prasībā būs oficiāli izteikta, automātu neizmantos. Arī sodus, kas iekasēti šo 2 nedēļu laikā, iespējams, pārskatīšot.

Rīgas pilsētas būvvalde šobrīd akcentē, tuvāko nedēļu laikā, kamēr uzņēmums CityParks saskaņos automāta uzstādīšanu, to izmantot nevar.

Video

1 komentārs