1 komentārs

Pamesti vilcienu vagoni sadalījuši Līgatnes pilsētu divās daļās. Vietējie tagad lien zem sastāviem vai tiem pāri, lai tiktu uz skolu, darbu un veikalu. Kad vagoni atkal izkustēsies un cilvēki varēs brīvi pārvietoties, nezina neviens.

Gandrīz kā Berlīnes mūris Līgatnes pilsētai pa vidu jau vairākas dienas stāv vagonu sastāvs, liedzot iedzīvotājiem brīvi pārvietoties no viena apdzīvotās vietas gala uz otru, turklāt aptuveni 700 cilvēkiem ierobežojot pieeju dzelzceļa stacijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pavisam neapskaužama situācija izveidojusies pagājušajā nedēļas nogalē, kad sasnidzis sniegs. Tas pamatīgi apgrūtinājis pārvietošanos un nu jau sliežu šķērsošana vilcienam pa vienu vai otru galu vietējiem šķiet kā neiespējamā misija. Daudzi lien zem vagoniem, riskējot ar dzīvību.

Izrādās, – problēma ar pamestiem vagoniem šajā vietā nav pirmo gadu.

Pašvaldībā stāsta, ka ar Latvijas Dzelzceļu par šo jautājumu ir diskutēts, bet patiešām konkrēta risinājuma nav.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Grūtniece
    0 0 0

    Grūtniece

    Vakar atkal saskāros ar šo situāciju - atbraucu ar dienas vilcienu uz Līgatni, izkāpu no tā un ieraudzīju, ka priekšā nāksies šķērsot divus vilcienu sastāvus! Un tagad iedomājieties - man kā grūtniecei ar lielo vēderu jāmetas tupus un jālien cauri pa apakšu - vai tas ir normāli! Biju ļoti dusmīga uz šo mūžīgi neatrisināto situāciju Līgatnē!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl