“Absolūti vienreizēji!” Tūkstošiem klausītāju saullēktu Jūrmalas pludmalē sagaida ērģeļu skaņu pavadījumā

Pievienot komentāru

Unikāls koncerts pirmdienas saullēkta laikā Rīgas jūras līča krastā – plkst. 5.00 noslēdzās vēl nebijusi ērģelnieces Ivetas Apkalnas uzstāšanās zem klajas debess vairāku tūkstošu cilvēku klātbūtnē.

Ērģeļu mūzika bija baudāma nevis kādā koncertzālē, bet pie pašas jūras – pludmalē.

Agrā rītā klausīties pasaules slavu iemantojušās ērģelnieces priekšnesumā bija pulcējušies vairāki tūkstoši klausītāju. Pati māksliniece pēc saullēkta koncerta pauda, ka spēlēt dzimtenē, jūras krastā, tik daudz klausītāju klātbūtnē viņai bijis liels pagodinājums un tas paliks atmiņā uz mūžu.

“Absolūti vienreizēji, jo tā nebūs vairs nekad! [..] Ļoti, ļoti emocionāli! Kaut kādā brīdī jutos kā dziesmu svētku noslēguma koncertā pirms gada,” pēc unikālās uzstāšanās LNT rīta raidījumam “900 sekundes” atzina ērģelniece.

Ar šādu unikālu Ivetas Apkalnas koncertu tika atklāts piektais “Jūrmalas festivāls”, kas ilgs līdz svētdienai, piedāvājot sešus krāšņus koncertus Dzintaru koncertzālē.

Festivālā uzstāsies arī Aleksandrs Antoņenko, Intars Busulis, Vestards Šimkus, Kristīne Balanas, kā arī citi mākslinieki.