1 komentārs

Par drošības prasību neievērošanu Saeimā ierosināts kriminālprocess.

To Saeimas nacionālās drošības komisijas deputātiem šodien pavēstījis ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Process ierosināts saistībā ar pārkāpumiem jaunās Saeimas ēkas rekonstrukcijas gaitā. Tas saistīts ar to, ka Nacionālās drošības komisijas izmantošanas mērķiem paredzētajās jaunajās telpās nav iespējams nodrošināt valsts noslēpuma aizsardzību. Par to, ka ierosināts kriminālprocess, šodien paziņoja Nacionālās drošības komisijas vadītāja Solvita Āboltiņa.

Solvita Āboltiņa, Nacionālās drošības komisijas vadītāja

Mēs esam NATO dalībvalsts, un ir konkrētas prasības, kas ir jāievēro, šādus objektus ierīkojot. Mēs atbildam ne tikai par savas valsts noslēpumu, mēs atbildam par NATO noslēpumu, un ir konkrētas prasības, kā šādas telpas tiek ierīkotas, kā tās tiek aprīkotas un kā tiek nodrošināta to aizsardzība. Šā brīža situācijā tas nav iespējams, un Saeimas Prezidijs, visdrīzāk, lems par šo telpu iespējamu pielietojumu, protams, tas nenozīmē, ka šīs telpas tiks slēgtas vai iznīcinātas, bet tiem mērķiem, kādiem tās bija paredzēts ierīkot, tās izmantot nevarēs.

Lieta ierosināta par valsts amatpersonu bezdarbību, bet kontētas personas kriminālprocesā neesot aizdomās turamo statusā. Pieļauto pārkāpumu būtību amatpersonas pašlaik neatklāj. Par procesu atbildīga ir Drošības policija.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Āboltiņas k-dz tikai runā, nevis atbild.Ja jau koalīcija ir lēmusi vienigie darboties un balsot, kā frakcijas lēmušas, tad vismaz dokumenti ir JĀIZLASA, pirms balso par kaut ko.Viņa jau skaitās pietiekoši pieredzējusi, kā viņa vienmēr izsakās par sevi, pie tam vēl tādā amatā, ka bija jāredz nepilnības.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl