“ABLV Banka” līdz mēneša beigām atbrīvos 250 darbiniekus

Komentāri

Pašlikvidācijai nolemtā ”ABLV Banka” līdz aprīļa beigām plāno kopumā pārtraukt darba attiecības ar 250 darbiniekiem.

”ABLV Banka”, kuras aktīva darbība pēc ASV paustajām aizdomām par finanšu noziegumiem un naudas atmazgāšanu faktiski tika apturēta februāra vidū, kopš marta sākuma šķīrās no dažiem desmitiem darbinieku, bet tikai šobrīd notiek visaktīvākā darba attiecību pārtraukšana ar lielu daļu darbinieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bankas pārstāvis Artūrs Eglītis teica, ka darba attiecības tiek pārtrauktas ar IT, grāmatvedības speciālistiem, risku analītiķiem, administratīvās pārvaldes, produktu attīstības mārketinga darbiniekiem, privātbaņķieriem, to asistentiem.

”Esam nule kā apstiprinājuši bankas jauno struktūru, kas ir daudz vienkāršotāka, lai mēs maksimāli efektīvi varētu pildīt funkcijas pašlikvidācijas procesā, līdz ar to diemžēl mums šobrīd ir jāpārtrauc darba attiecības ar aptuveni 250 darbiniekiem”, teica Eglītis.

Bankā šobrīd darbu turpinās nedaudz vairāk kā 400 darbinieku, tomēr līdz gada beigām darba attiecības tiks pārtrauktas ar vēl vairākiem desmitiem darbinieku, atlaišanas pabalstos kopumā izmaksājot ap 3 miljoniem eiro.

Finanšu iestādē paliks tie, kuri būs nepieciešami bankas pašlikvidācijas procesā. Finanšu un kapitāla tirgus komisija lēmumu par ”ABLV Bankas” pašlikvidāciju varētu pieņemt aprīlī.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl