Komentāri
9 vai 19 eiro – lēto ceļojumu kompānija no Latvijas sola aizvizināt uz Izraēlu

Zemo cenu lidsabiedrība Wizz Air no 20. jūnija plāno atklāt tiešos lidojumus no Rīgas uz Telavivu Izraēlā, cenu nosakot no 9,99 eiro vienā virzienā ar Wizz Discount Club karti vai arī 19,99 eiro vienā virzienā visiem pārējiem – kuriem īpašās atlaižu kartes nav, vēsta lēto ceļojumu portāls TravelFreeInline images 1

Noteiktās cenas ir konkrētās lidsabiedrības jaunā maršruta atklāšanas cenas, lai piesaistītu ceļotājus un popularizētu maršrutu,” skaidro Edgars Plešs, TravelFree bloga īpašnieks un lēto ceļojumu eksperts, norādot, ka parasti lidojumu cenas šajā maršrutā ir, sākot no 100 eiro vienā virzienā.

FOTO: šarmantā Telaviva

Lidojumi maršrutā Rīga-Telaviva būs pieejami divas reizes nedēļā – pirmdienās un piektdienās.

Lidojums no Rīgas uz Telavivu ar WizzAir ilgst četras stundas un 10 minūtes.

Tāpat no Rīgas uz šo pilsētu lido arī Latvijas nacionālā aviosabiedrība airBaltic, kā arī – ar pārsēšanos no Rīgas uz Telavivu var aizlidot ar ukraiņu lidsabiedrību Ukraine International.

Ekrānšāviņš

Par citiem “lētajiem ceļojumiem” uz citām valstīm – arī portālā TravelFree.

Wizz Air ir Ungārijas zemo cenu lidsabiedrība, kas dibināta 2003. gadā. Galvenais birojs atrodas Budapeštas Ferenca Lista starptautiskajā lidostā Budapeštā.

Izraēla ir viena no tām retajām pasaules valstīm, kur niecīgā teritorijā sadzīvo neaptverams Eiropas un Āzijas kultūru mikslis, kā arī dabas meži, kalni un tuksneši. Izraēlas karte ir izraibināta ar ikvienam jau kopš bērnības pazīstamiem nosaukumiem un vilinoši svešiem apzīmējumiem. Izraēla ir pasaules civilizāciju šūpulis, triju pasaules reliģiju Svētā Zeme, tajā mijas tūkstošgadu tradīcijas, redzamas pēdējo simt gadu dramatiskās vēstures krustceļu pēdas, kā arī viss, kas piederas mūsdienīgi attīstītai valstij.
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl