80 cilvēku konkurencē izraudzīta jaunā ”Latvenergo” padome

Komentāri

Uzņēmums ”Latvenergo” atkal ticis pie padomes. Par tās priekšsēdētāju izraudzīts  bijušais baņķieris Andris Ozoliņš, bet pārējo 4 valdes locekļu vidū ir arī dzelzceļa projekta ”Rail Baltic” kūrētāja Baiba Rubesa un bijušais Komercbanku asociācijas prezidents Mārtiņš Bičevskis.

Viņi sola strādāt, lai ”Latvenergo” padarītu konkurētspējīgāku un palīdzētu tam ielauzties Skandināvijas tirgū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2009. gadā līdzekļu taupības nolūkā valdība lēma valsts uzņēmumu padomes likvidēt. Otrs iemesls šādam lēmumam bija pārlieku lielā padomju politizācija, jo partijas tajās iekārtoja savus cilvēkus. Tomēr Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija rekomendējusi pie vecās pārvaldes kārtības atgriezties. Šodien pie padomes ticis ”Latvenergo”. 

”Latvenergo” padomes priekšsēdētāju iecelts bijušais ”DNB bankas” vadītājs Latvijā Andris Ozoliņš, bet pārējie padomes locekļi ir ”RB Rail” valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa, lidostas ”Rīga” bijušais valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš, Latvijas Komercbanku asociācijas bijušais prezidents Mārtiņš Bičevskis, kā arī ”airBaltic” valdes loceklis, Slovākijas pilsonis Martins Sedlackis.

Visi ”Latvenergo” padomes locekļi turpinās darbu savās līdzšinējās darbavietās un darbam padomē plāno veltīt aptuveni vienu dienu nedēļā. Katrs valdes loceklis atlīdzībā saņems vairāk nekā 2000 eiro mēnesī, ko tiem izmaksās “Latvenergo”.

Valdība līdz gada beigām apņēmusies izveidot padomes visās valsts lielajās kapitālsabiedrībās.

Tostarp pie padomes tikuši “Latvijas Valsts meži”, “Latvijas Dzelzceļš”, “Latvijas Pasts”, un lidosta “Rīga”. Padome vēl jāveido  “Pasažieru vilcienam” un “Latvijas Loto”.

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl