Komentāri

Valsts kontrole (VK) ierēdņu darba vērtējumā lielāku uzmanību pievērsīs naudas tērēšanas lietderībai. Kontrole norāda, ka bieži vien valsts iestādes sagatavo korektas atskaites par paveikto, kas atbilst likumdošanai, taču netiek izvērtēts, vai uzstādītais mērķis ir sasniegts un vai nodokļu maksātāju nauda izlietota lietderīgi, piemēram, projektos, kuru realizēšanai iztērēti miljoni, bet rezultāta nav. 

Vairākums (78%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem pozitīvi vērtē Valsts kontroles ieceri amatpersonu un ierēdņu darbu vērtēt nevis formāli, bet gan iedziļinoties paveiktā lietderībā un efektivitātē, prasot paveikto vai nepaveikto tieši no atbildīgajām personām nevis iestādes kopumā (44% – noteikti pozitīvi; 34% – drīzāk pozitīvi).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Desmitā daļa (9%) negatīvi vērtē Valsts kontroles ieceri amatpersonu un ierēdņu darbu vērtēt nevis formāli, bet gan iedziļinoties paveiktā lietderībā un efektivitātē, prasot paveikto vai nepaveikto tieši no atbildīgajām personām nevis iestādes kopumā (7% – drīzāk negatīvi; 2% – noteikti negatīvi).

13% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl