Komentāri
74% iedzīvotāju uzskata, ka Parlamentāro izmeklēšanas komisiju darbs neko nedos
FOTO: SCANPIX

Jaunievēlētā – divpadsmitā – Saeima izveidojusi divas parlamentārās izmeklēšanas komisijas: Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisija un Parlamentārās izmeklēšanas komisija, kas izvērtēs bankas Citadele pārdošanu. Pētījumu aģentūras TNS veiktā interneta aptauja liecina, ka 74% aptaujāto uzskata, ka nekādi būtiski rezultāti šo komisiju darbā nav gaidāmi.

Tikai 13%  Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāju uzskata, ka izveidotajām komisiju darbībām būs kādi reāli rezultāti, bet vēl 13% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka Citadeles pārdošanas komisija izveidota, lai izvērtētu valstij piederošo 75% bankas Citadele akciju pārdošanas procesa virzību, pārdošanas cenas un tālākpārdošanas aizlieguma termiņa noteikšanas kritērijus, akciju pārdošanas līgumā ietvertos noteikumus, izdevumus pārdošanas konsultantiem un sabiedrisko attiecību pakalpojumiem pārdošanas procesā.

Savukārt Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisija izveidota par Latvijas valsts rīcību, izvērtējot 2013. gada 21. novembrī notikušās traģēdijas Zolitūdē cēloņus, un turpmākajām darbībām, kas veiktas normatīvo aktu un valsts pārvaldes un pašvaldību darbības sakārtošanā, lai nepieļautu līdzīgu traģēdiju atkārtošanos. Tāpat parlamentārā izmeklēšana norisināsies par darbībām minētās traģēdijas seku novēršanā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl