72% Latvijas iedzīvotāju nākamgad vēlētos vairāk naudas

3 komentāri

Gandrīz trīs ceturtdaļas jeb 72% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju nākamgad vēlētos vairāk naudas, liecina jaunākā “Baltic International Bank Latvijas barometra” aptauja.

Uzlabot savu veselību vēlētos 41% aptaujāto, doties sapņu ceļojumā – 24%, bet 22% pauduši vēlmi pēc sakārtotākiem ceļiem Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gandrīz piektā daļa jeb 18% aptaujāto vēlas valsts institūciju darbības uzlabošanos, bet 15% vēlas no Latvijas aizbraukušo atgriešanos. 12% vēlētos 2017. gadā redzēt vairāk ārvalstu investīciju Latvijā, tikpat arī vēlas nākamgad pārcelties uz labāku mājokli. Savukārt desmitā daļa aptaujāto vēlas panākumus savā biznesā vai arī sapņo par sava biznesa sākšanu.

No aptaujātajiem 4% norādījuši dažādas citas atbildes, piemēram, viens izvaicātais visvairāk nākamgad vēlētos mieru pasaulē, bet divi aptaujāti vēlas drošību Latvijai.

Atbildot uz jautājumu, ko izvaicātais pats visvairāk vēlētos sagaidīt 2017. gadā, iedzīvotāji varēja sniegt līdz trīs atbildēm.

TOP komentāri

  • Evita
  • Banķieris
  • Naudassmaka
    0 0 0

    Naudassmaka

    Protams, ka var vēlēties vairāk naudas, bet ja neko nedara lietas labā, tad tā arī pie viņas netiks nekad. Droša un pārbaudīa metode, ir piedalīšanās lielākajās pasaules loterijās kopā ar kādu sindikātu, Latvijā to organizē Baiba Ruškāne, viss notiek caur licencētu loteriju brokeri, un izmaksas notiek savlaicīgi. Var palasīt sīkāk te: http://verigos2.wixsite.com/sindikats

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl