72% Latvijas iedzīvotāju nākamgad vēlētos vairāk naudas

3 komentāri

Gandrīz trīs ceturtdaļas jeb 72% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju nākamgad vēlētos vairāk naudas, liecina jaunākā “Baltic International Bank Latvijas barometra” aptauja.

Uzlabot savu veselību vēlētos 41% aptaujāto, doties sapņu ceļojumā – 24%, bet 22% pauduši vēlmi pēc sakārtotākiem ceļiem Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gandrīz piektā daļa jeb 18% aptaujāto vēlas valsts institūciju darbības uzlabošanos, bet 15% vēlas no Latvijas aizbraukušo atgriešanos. 12% vēlētos 2017. gadā redzēt vairāk ārvalstu investīciju Latvijā, tikpat arī vēlas nākamgad pārcelties uz labāku mājokli. Savukārt desmitā daļa aptaujāto vēlas panākumus savā biznesā vai arī sapņo par sava biznesa sākšanu.

No aptaujātajiem 4% norādījuši dažādas citas atbildes, piemēram, viens izvaicātais visvairāk nākamgad vēlētos mieru pasaulē, bet divi aptaujāti vēlas drošību Latvijai.

Atbildot uz jautājumu, ko izvaicātais pats visvairāk vēlētos sagaidīt 2017. gadā, iedzīvotāji varēja sniegt līdz trīs atbildēm.

TOP komentāri

  • Evita
  • Banķieris
  • Naudassmaka
    0 0 0

    Naudassmaka

    Protams, ka var vēlēties vairāk naudas, bet ja neko nedara lietas labā, tad tā arī pie viņas netiks nekad. Droša un pārbaudīa metode, ir piedalīšanās lielākajās pasaules loterijās kopā ar kādu sindikātu, Latvijā to organizē Baiba Ruškāne, viss notiek caur licencētu loteriju brokeri, un izmaksas notiek savlaicīgi. Var palasīt sīkāk te: http://verigos2.wixsite.com/sindikats

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl