3 komentāri

Turpmāk valsts amatpersonām deklarācijā būs jāiekļauj ziņas ne tikai par laulātajiem, bet arī par kopdzīves partneriem. Vai sabiedrība izprot šā lēmuma nozīmi vai to atbalsta?

Vairākums (72%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka atbalsta šo ideju. Tomēr katrs piektais ir pret to.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vien 8% TNS aptaujāto saka, ka viņiem īsti nav viedokļa par to, cik labi vai slikti ir tas, ka deklarācijās būs jāmin arī kopdzīves partneri.

TOP komentāri

 • ligita liepiņa
  +2 +2 0

  ligita liepiņa

  Un obligāti norādīt, ka valsts amatpersonām jāiekļauj ziņas par ģimenes locekļu ( arī bērnu) darba vietām....tad uzzināsim, kāpēc tik daudz mums aģentūras, kuras ne velna nedara....
 • Pusgrācija
  +1 +1 0

  Pusgrācija

  Obligāti jāuzrāda, kur nu bez tā!
  Janvārī, februārī, martā un līdz 4.aprīlim man bija viens partneris. Neizturēja pārbaudes laiku, tāpēc padzinu.
  Maijā, jūnijā, jūlijā un līdz 2.augustam - cits. Es neizturēju pārbaudes laiku, mani padzina. No 29.septembra līdz Vecgada vakaram - nākamais. Cita aizvīla. Kuru uzrādīt amatpersonas deklarācijā? Visi bija vienādu laiku.
  Joks, protams.
  Un apakšveļas iemīļotā krāsa arī jāuzrāda.
 • Sofija
  0 0 0

  Sofija

  Kādreiz pie mums bija viens namupārvaldnieks, tagad ir trīs; namupārvaldnieks, apsaimniekotājs un apsaimniekotāja dēls...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl