3 komentāri

Turpmāk valsts amatpersonām deklarācijā būs jāiekļauj ziņas ne tikai par laulātajiem, bet arī par kopdzīves partneriem. Vai sabiedrība izprot šā lēmuma nozīmi vai to atbalsta?

Vairākums (72%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka atbalsta šo ideju. Tomēr katrs piektais ir pret to.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vien 8% TNS aptaujāto saka, ka viņiem īsti nav viedokļa par to, cik labi vai slikti ir tas, ka deklarācijās būs jāmin arī kopdzīves partneri.

TOP komentāri

 • ligita liepiņa
  +2 +2 0

  ligita liepiņa

  Un obligāti norādīt, ka valsts amatpersonām jāiekļauj ziņas par ģimenes locekļu ( arī bērnu) darba vietām....tad uzzināsim, kāpēc tik daudz mums aģentūras, kuras ne velna nedara....
 • Pusgrācija
  +1 +1 0

  Pusgrācija

  Obligāti jāuzrāda, kur nu bez tā!
  Janvārī, februārī, martā un līdz 4.aprīlim man bija viens partneris. Neizturēja pārbaudes laiku, tāpēc padzinu.
  Maijā, jūnijā, jūlijā un līdz 2.augustam - cits. Es neizturēju pārbaudes laiku, mani padzina. No 29.septembra līdz Vecgada vakaram - nākamais. Cita aizvīla. Kuru uzrādīt amatpersonas deklarācijā? Visi bija vienādu laiku.
  Joks, protams.
  Un apakšveļas iemīļotā krāsa arī jāuzrāda.
 • Sofija
  0 0 0

  Sofija

  Kādreiz pie mums bija viens namupārvaldnieks, tagad ir trīs; namupārvaldnieks, apsaimniekotājs un apsaimniekotāja dēls...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl