Komentāri
66% Latvijas iedzīvotāju automašīnai jau ir nomainījuši ziemas riepas
FOTO: LETA

65% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem ikdienā vada savu un/ vai darba automašīnu. Trešā daļa (35%) iedzīvotāju ikdienā nevada savu un/ vai darba automašīnu.

66% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem, kuri ikdienā vada savu un/ vai darba automašīnu, norādījuši, ka viņu vadītajai automašīnai jau ir uzliktas ziemas riepas.

18% iedzīvotāju, kuri ikdienā vada savu un/ vai darba automašīnu, norādījuši, ka viņu vadītajai automašīnai ziemas riepas vēl nav uzliktas, taču viņi plāno to darīt.

15% iedzīvotāju, kuri ikdienā vada savu un/ vai darba automašīnu, norādījuši, ka viņu vadītajai automašīnai ir uzliktas vissezonas riepas.

1% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem, kuri ikdienā vada automašīnu, norādījuši, ka viņu vadītajai automašīnai vēl nav uzliktas ziemas riepas un viņi neplāno to darīt, jo ziemā automašīnu nevada.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl