Komentāri
66% Latvijas iedzīvotāju automašīnai jau ir nomainījuši ziemas riepas
FOTO: LETA

65% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem ikdienā vada savu un/ vai darba automašīnu. Trešā daļa (35%) iedzīvotāju ikdienā nevada savu un/ vai darba automašīnu.

66% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem, kuri ikdienā vada savu un/ vai darba automašīnu, norādījuši, ka viņu vadītajai automašīnai jau ir uzliktas ziemas riepas.

18% iedzīvotāju, kuri ikdienā vada savu un/ vai darba automašīnu, norādījuši, ka viņu vadītajai automašīnai ziemas riepas vēl nav uzliktas, taču viņi plāno to darīt.

15% iedzīvotāju, kuri ikdienā vada savu un/ vai darba automašīnu, norādījuši, ka viņu vadītajai automašīnai ir uzliktas vissezonas riepas.

1% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem, kuri ikdienā vada automašīnu, norādījuši, ka viņu vadītajai automašīnai vēl nav uzliktas ziemas riepas un viņi neplāno to darīt, jo ziemā automašīnu nevada.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl