Komentāri
59% iedzīvotāju uzskata, amatpersonām ir jāatbild par Zolitūdes traģēdiju
FOTO: LETA

Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisija gatavojas publicēt savu gala ziņojumu, kurā tā iekļāvusi par traģēdiju politiski un morāli atbildīgās personas.

Tostarp ir gan bijušais premjers Valdis Dombrovskis un bijušie ekonomikas ministri – Artis Kampars un Daniels Pavļuts, arī Ekonomikas ministrijas valsts sekretāri – Juris Pūce un Anrijs Matīss, kā arī Rīgas Pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs un Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Vai, iedzīvotāju skatījumā, kādam no viņiem būtu jāuzņemas īpaša atbildība?

Lielākā daļa jeb 59% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka kādai no nosauktajām personām būtu jāuzņemas īpaša atbildība par Zolitūdes traģēdiju.

Ceturtā daļa 23% ir pretējās domās un tā neuzskata. Vēl piektajai daļai 18% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl