Komentāri
58% Latvijas iedzīvotāju nesako līdzi valsts budžeta izstrādes un pieņemšanas procesam
LETA

LNT raidījums TOP 10 sadarbībā ar pētījumu aģentūru GfK interneta lietotāju aptaujā noskaidroja atbildes uz jautājumu: “Vai Jūs sekojat procesiem, kā tiek izstrādāts un pieņemts valsts budžets?”

Vērīgāki, dzirdīgāki un redzīgāki uz ziņām, par to, kā notiek nākamā gada valsts budžeta veidošana ir 42% aptaujas dalībnieku – šīs, nedaudz vairāk kā divas piektdaļas sabiedrības ar savu “jā” atzīst, ka seko līdzi mūsu naudas kopējā maka saturam un tam, kā to plānots tērēt.

Savukārt teju trīs piektdaļas respondentu – 58% atzīst, ka tam, kā ministrijas, valdība un Saeima izstrādā un pieņem valsts galveno naudas dokumentu nākamajam gadam, līdzi neseko.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl