57% Latvijas iedzīvotāju atbalsta Šadurska demisiju

1 komentārs

Plašas diskusijas raisījusi izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska virzītā pedagogu algu reformas, tā kā daļai skolotāju algas samazinājušās, Saeimas opozīcija rosināja ministra demisiju.

Atbalstu šis ierosinājums neguva, tomēr – kā to vērtē sabiedrība?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk nekā puse (57%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta opozīcijas rosināto izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska demisiju.

Tikmēr ceturtā daļa (26%) iedzīvotāji ir pretējās domās un to neatbalsta. 17% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Video

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Reformas ir nepieciešamas, tas ir skaidrs, bet Šadurska problēma ir viņa populisms un demagoģiskā pieeja, un tā rada lielo neapmierinātību:Riga ir slikta jau pēc definīcijas, lai gan tur lielākās problēmas ir citas, ne tās, ko uzsver Šadurskis.Un IZM tās zina, bet apzināti nerunā par masu skolu, piemēram, zināšanu nekvalitāti un tendenci atbrīvoties no problēmskolēniem, tos deportējot uz lauku skolām, kur automātiski pazeminās "sekmības koeficients".Vēl jārunā par visa Min.kab. attieksmi pret valsti, jo katra ministrija darbojas kā lēņu muiža tikai savā nozarē, neredzot dzīvi kopumā.Ja ģimene, piemēram, zālēm mēnesī plānojusi profilaksei 10 eiro, lai nopirktu ledusskapi, bet kāds saslimst, tad budžetu pārdala, kā vajag, lai ārstētu slimnieku.Valstī kopuma gan- ne mana cūka, ne mana druva.To es par Šadurska replikām, ka skolām nav jādomā par sociālām funkcijām un tml.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl