57% Latvijas iedzīvotāju atbalsta ģimenes ārstu protesta akciju rīkošanu

Komentāri

Ģimenes ārsti nākamgad rīkos protesta akcijas. Pagaidām gan nav nolemts – kādas tās būs. Galvenie iebildumi – algas un neveiksmīgais e-veselības projekts.

Nedaudz vairāk nekā puse (57%) Latvijas iedzīvotāju atbalsta ģimenes ārstu streika vai cita veida protesta akciju rīkošanu. 35% ir pret to, bet 8% nav viedokļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedaudz vairāk kā puse (58%) Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka ģimenes ārstu pretenzijas pret budžetu, kurā nav paredzēts finansējums ģimenes ārstu algu paaugstināšanai, ir pamatotas. 30% iedzīvotāju neuzskata, ka ģimenes ārstu pretenzijas ir pamatotas, bet vēl 12% nav viedokļa.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl