57% Latvijas iedzīvotāju atbalsta ģimenes ārstu protesta akciju rīkošanu

Komentāri

Ģimenes ārsti nākamgad rīkos protesta akcijas. Pagaidām gan nav nolemts – kādas tās būs. Galvenie iebildumi – algas un neveiksmīgais e-veselības projekts.

Nedaudz vairāk nekā puse (57%) Latvijas iedzīvotāju atbalsta ģimenes ārstu streika vai cita veida protesta akciju rīkošanu. 35% ir pret to, bet 8% nav viedokļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedaudz vairāk kā puse (58%) Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka ģimenes ārstu pretenzijas pret budžetu, kurā nav paredzēts finansējums ģimenes ārstu algu paaugstināšanai, ir pamatotas. 30% iedzīvotāju neuzskata, ka ģimenes ārstu pretenzijas ir pamatotas, bet vēl 12% nav viedokļa.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl