47% Latvijas iedzīvotāju Grigules balsojumu EP vērtē negatīvi

1 komentārs

Eiropas Parlamentā (EP) Latviju pārstāvošā deputāte Iveta Grigule no Zaļo un zemnieku savienības balsojusi pret EP pieņemto rezolūciju, kas vērsta pret Krievijas propagandu.

Kā to vērtē Latvijas iedzīvotāji?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

27% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā Grigules rīcību vērtē pozitīvi, bet vairāk nekā puse jeb 52% aptaujāto šo Grigules soli vērtē negatīvi. Vēl piektajai daļai (21%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Tikmēr 47% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā piekrīt izskanējušajam viedoklim, ka, šādi balsojot, Grigule ir paudusi pret Latviju vērstu nostāju.

37% aptaujāto tam nepiekrīt. Vēl 16% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

  • tdi
    0 0 0

    tdi

    Nožēlojami vāji attīstīta sieviete.....novēlu uz Latviju neatgriezties kretīnu trijotnei.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl