Komentāri
46% interneta lietotāju uzskata, ka nevajag aizliegt savvaļas dzīvnieku izmantošanu cirkā
FOTO: LETA

LNT raidījums ”TOP 10” sadarbībā ar pētījumu uzņēmumu ”GfK” skaidroja: “Vai, Jūsuprāt, Latvijā būtu jāaizliedz savvaļas dzīvnieku izmantošanā cirkā?”

Par aizliegumu cirkā izmantot savvaļas dzīvniekus, iestājas vairāk nekā ceturtā daļa aptaujas dalībnieku, jo ar “jā” uz šo jautājumu atbildēja – 28%. Savukārt pret šādu aizliegumu, ar savu “nē”, savu viedokli izteica 46% respondentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salīdzinoši lielai daļai aptaujāto, faktiski ceturtajai daļai jeb 24%, savu viedokli bija grūti formulēt un viņi norāda, ka par šo jautājumu ir grūti spriest. Bet vēl 2% aptaujāto bija vienalga, kas rosās cirka arēnā un vai tā aizkulisēs nenotiek trakas ar dresūru un nebrīvi saistītas lietas.

Dzīvnieku aizstāvju un sabiedrisko organizāciju saceltais troksnis plašākā sabiedrībā izskatās krietni klusāks – viedokļi par un pret ir vērā ņemami, tomēr aptaujas dalībnieku pārsvars paliek tradicionālā, mums pazīstamā “cirka ar dzīvniekiem” pusē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl