LNT raidījums ”TOP 10” sadarbībā ar pētījumu uzņēmumu ”GfK” skaidroja interneta lietotāju viedokli, jautājumā, vai NATO militārās klātbūtnes palielināšana vairo Jūsu sajūtu par Latvijas nacionālo drošību?

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Armands

  Armands

  Lietuvas specdienastiem ir paranoja. Lieciet miera krieviju jums tapat ka Latvijai trukst problemu? Intriganti! Kam jus esiet vajadzigi. Cilveki pasi brauc prom nevaig nevienam karot. Cig LT un LV uznemumu vel izdzivo pateicoties krievijai! Ja jau krievija ir tads biedts tad beidziet krapties ar kravas parvadajumiem uz krieviju. Kam vel jusu produkcija ir vajadziga.
 • Armands

  Armands

  Kam vajag NATO tiem 600000 iedzivotajiem kuri dzivo zem nabadzibas limema vai tiem tukstosiem kuri ir aizbraukusi un kuri vel aizbrauks! Mes gaidijam normalus dzives apstaklus nevis NATO,par kuru uzturesanu mums vel no sim lielajam algam ir jamaksa! Latvija ir jau sen izpardota! Kada laime mums tagat ir 28km zoks es jutos daudz drosak ha,ha,ha!
 • Armands

  Armands

  Jus tikai ieklausieties,brunoties pret krieviju!!! Krievijai vajag 10 minutes lai atrsinatu jautajumu ar Latviju.Varbut tos lidzeklus kas tiek iegulditi bezjedzigos brunojumos , kaujas srotu iepirksana,novirzit uz celu remontiem , razotnes celtniecibu utt. Ta itka brunosanas ir vel viena ta saucama karmuska uz ko tautas kalpi var nopelnit.
 • Hujiplots

  Hujiplots

  Amerikanji Tos sudus saks.Bet jastrebj bus musu sievam,berniem un pensionariem un invalidiem.Amerikani neskiros.Visus novaks.Vejoni!!!???Attopies par Tautu butu padomajis,Latvijas Valsts iedzivotajiem,Tauta velas dzivot particiba,miera.Vejoni, Ja Tev problemas pret Krieviju.Tad zini.Pats esi Krievs.Savejosi vaksi nost.Drizak Es pret Tevi un Tavu jobano Ameriku.
 • Juris
 • Tieši otrādi -

  Tieši otrādi -

  - jo vairāk ieroču un militāristu apkārt redzams, jo sajūta nedrošāka. Liekas, ka tūlīt tūlīt kaut kas sāksies.
 • Ļoti žēl-

  Ļoti žēl-

  ka mums te tik daudz ir to okupantu, kas toreiz iebruka Latvijā...un palika te dzīvot. Tad arī nav jābrīnās, ka tik lielam % nepatīk tas, kas te notiek. Mums, latviešiem, tas palielina drošības sajūtu, jo nevēlamies būt pie Krievijas. Skumji, ka Latvija brīva vairs nekad nebūs, tāda, kāda bija pirms kara. Ļoti skumji te dzīvot, savā zemē, tādā sabiedrībā, kāda tā ir šodien.
  • m

   m

   Tev patīk.....es esmu latviete,bet man nepatīk,katrs normāls cilvēks saprot,ka sveša militāra klātbūtne drošību un mieru nevairo,nekad ,kopš neatkarības atgūšanas,neesmu jutusies tik nedroši,jo mūsu valsts palēnām tukšojas,un veidojas par NATO poligonu Krievijas pierobežā.Vai mums to vajag?Es domāju,ka nē un vēlreiz nē,bet diemžēl mums neviens neko neprasa.
  • oopis

   oopis

   MAN ARI NEPOATIK KAS TAGAD NOTIEK TE ....ESAM ZAUDEJUSI VISU KAS MUMS BIJA UN SALDAKAIS VAARDS BRIIVIIBA ARI ZAUDEETA ..SAKIET KO DARIT TE SVESAI ARMIJAI ,PAR KADU KARU VAI KO CITU VAR IET RUNA ,JA ATLIEK TIK VIENAM NOSPIEST POGU ,KA PLIKA VIEYTA PALIKS ...TAGAD NIIDEE AARAA DABU ZVEERUS PUTNUS ,TAA PALEENAM PIERADINA MANI PIE TAA ,KA MEZAA IET BUS KAITIGI ....viss eju piedzerties lai neko vairs nelasiitu
 • oopis

  oopis

  nu man taa brunosanas un tas kas notiek nepatiik atceros laikus ,kad mierigi dziivojaam ,stradaajaam ..tagad to tik dzird latvija buus poligons ...kam ? ????
  • aha

   aha

   jā, tajos laikos Latvijā izvietotā karaspēka skaitliskais lielums bija valsts noslēpums un makaronu kabināšana uz ausīm bija valsts politika...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!