11 komentāri
45% iedzīvotāju neuzskata, ka NATO militārā klātbūtne vairo sajūtu par Latvijas drošību
FOTO: LETA

LNT raidījums ”TOP 10” sadarbībā ar pētījumu uzņēmumu ”GfK” skaidroja interneta lietotāju viedokli, jautājumā, vai NATO militārās klātbūtnes palielināšana vairo Jūsu sajūtu par Latvijas nacionālo drošību?

Nedaudz vairāk kā piektā daļa aptaujāto – 22% – uz jautājumu par NATO klātbūtnes emocionālo efektu atbild apstiprinoši, savukārt vairāk nekā ceturtā daļa respondentu – 27% – norāda, ka citu valstu karavīru klātbūtne sajūtu par Latvijas drošību vairo daļēji.

Savukārt absolūtais vairākums aptaujas dalībnieku – 45% – ar savu “nē” neuzskata, ka drošības sajūta pieaug proporcionāli militārpersonu skaitam.

Bet 6% aptaujāto nezina, kā NATO spēki Latvijā ietekmē valsts drošību.

TOP komentāri

 • m

  m

  Tev patīk.....es esmu latviete,bet man nepatīk,katrs normāls cilvēks saprot,ka sveša militāra klātbūtne drošību un mieru nevairo,nekad ,kopš neatkarības atgūšanas,neesmu jutusies tik nedroši,jo mūsu valsts palēnām tukšojas,un veidojas par NATO poligonu Krievijas pierobežā.Vai mums to vajag?Es domāju,ka nē un vēlreiz nē,bet diemžēl mums neviens neko neprasa.
 • oopis

  oopis

  nu man taa brunosanas un tas kas notiek nepatiik atceros laikus ,kad mierigi dziivojaam ,stradaajaam ..tagad to tik dzird latvija buus poligons ...kam ? ????
 • Tieši otrādi -
  +7 +4 -3

  Tieši otrādi -

  - jo vairāk ieroču un militāristu apkārt redzams, jo sajūta nedrošāka. Liekas, ka tūlīt tūlīt kaut kas sāksies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl