43% iedzīvotāju neplāno piedalīties 1. maija Tautas sapulcē

1 komentārs

Pētījumu aģentūra GFK sadarbībā ar LNT raidījumu Top 10, centās noskaidrot interneta lietotāju atbildes uz jautājumu: “Vai Jūs atbalstāt arodbiedrību lēmumu 1. maijā Doma laukumā rīkot protesta akciju – Tautas sapulci par cienīgu darbu un darba samaksu? Ja jā, vai plānojat piedalīties šajā protesta akcijā?”

Savu “jā” šādas sapulces atbalstam un arī personisku piedalīšanos pauž 8,9% aptaujāto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet absolūtais vairākums respondentu – 43,6% norāda, ka tautas sapulces rīkošanu atbalsta, tomēr piedalīties tajā neplāno.

Savukārt katrs ceturtais aptaujas dalībnieks, kas arī atbalsta protesta akcijas rīkošanu, ir svārstīgi un atzīst, ka nezina, vai tajā piedalīsies – šādi atbildēja 25% aptaujāto.

Tautas sapulces rīkošanu 1.maijā pavisam noteikti neatbalsta absolūtais mazākums – tikai 8,5% respondentu, bet 14,1% aptaujāto nezina atbildi, vai arī grūti pateikt savu nostāju par protesta akciju.

Lai arī vairākums Latvijas sabiedrības, kas nav nekāds brīnums, savu sociālo aktivitāti izrādīs nevis piedaloties, bet sēžot mājā uz dīvāna ar viedtelefonu rokās un “piedaloties akcijā” sociālajos tīklos vai gaidot ziņas televīzijā, nav noliedzams, ka tautas sapulcē varētu piedalīties krietni vairāk nekā pieticīgi prognozētie tūkstoš cilvēku.

No otras puses, lai arī 8,9% statistiski atbilst teju 200 tūkstošiem cilvēku, nevajadzētu lolot cerības uz tautas manifestācijas atkārtošanos.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl