42% Latvijas iedzīvotāju atbalsta Latvijas dzelzceļa elektrifikācijas projektu

1 komentārs

Latvijā iecerēta vērienīga dzelzceļa tīkla elektrifikācija, un šo projektu paredzēts sākt, elektrificējot posmu Ventspils virzienā. TNS pētīja, vai šo ieceri atbalsta iedzīvotāji.

42% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta Latvijas dzelzceļa elektrifikācijas projektu. Tikmēr 14% ir pretējās domās un to neatbalsta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl 37% aptaujāto nav informēti par šo vērienīgo projektu, bet 7% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Video

TOP komentāri

  • ezis
    0 0 0

    ezis

    Vis pirms ir jātiesā sabotieri, kuru lēmumi pieļāva dzelzceļu sliežu demontāžu, dzelzceļa trasēs, kuras tika nosauktas par " NERENTABLĀM" ! Tie tādā veidā iznīcināja stratēģiskas nozīmes objektus. Tagad tie cilvēki būs diezgan uzaudzējuši procentos no metāllūžņu pārdošanā iegūtās naudas, lai varētu tagad finansēt savu NOZIEDZĪGĀS DARBĪBAS SEKU NOVĒRŠANU!!! Pēc tam mūža nogali pavadītu cietumā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl