40% visu ārvalstu investīciju nāk no Skandināvijas

Komentāri

Finanšu sektors, ražošanas filiāles un tiešsaistes pakalpojumu serviss ir galvenās jomas, kurās investīcijas Baltijā veikuši Ziemeļvalstu uzņēmēji.

Kā piektdien, 6. oktobrī, tika atzīts Ziemeļvalstu un Baltijas biznesa forumā, kopš tā sauktajiem ”treknās izaugsmes” gadiem un tai sekojošās finanšu krīzes, skandināvu investīcijas ir trīskāršojušās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pateicoties labvēlīgākai nodokļu politikai, piemēram, nulles likmei reinvestētajai peļņai, pusi no Skandināvu investīcijām spējusi piesaistīt Igaunija.

Taču, ņemot vērā plānotās izmaiņas nodokļu politikā, kā arī lielāku iedzīvotāju skaitu, lielākas investīcijas varētu piesaistīt arī Latvija.

Kā redzamākie piemēri tiek minēti topošais “Ikea” tirdzniecības centrs, kurā darbu varētu atrast 400 cilvēku, kā arī 75 miljonus eiro vērtais “Rimi” loģistikas centrs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl