40% visu ārvalstu investīciju nāk no Skandināvijas

Komentāri

Finanšu sektors, ražošanas filiāles un tiešsaistes pakalpojumu serviss ir galvenās jomas, kurās investīcijas Baltijā veikuši Ziemeļvalstu uzņēmēji.

Kā piektdien, 6. oktobrī, tika atzīts Ziemeļvalstu un Baltijas biznesa forumā, kopš tā sauktajiem ”treknās izaugsmes” gadiem un tai sekojošās finanšu krīzes, skandināvu investīcijas ir trīskāršojušās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pateicoties labvēlīgākai nodokļu politikai, piemēram, nulles likmei reinvestētajai peļņai, pusi no Skandināvu investīcijām spējusi piesaistīt Igaunija.

Taču, ņemot vērā plānotās izmaiņas nodokļu politikā, kā arī lielāku iedzīvotāju skaitu, lielākas investīcijas varētu piesaistīt arī Latvija.

Kā redzamākie piemēri tiek minēti topošais “Ikea” tirdzniecības centrs, kurā darbu varētu atrast 400 cilvēku, kā arī 75 miljonus eiro vērtais “Rimi” loģistikas centrs.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl