40% visu ārvalstu investīciju nāk no Skandināvijas

Komentāri

Finanšu sektors, ražošanas filiāles un tiešsaistes pakalpojumu serviss ir galvenās jomas, kurās investīcijas Baltijā veikuši Ziemeļvalstu uzņēmēji.

Kā piektdien, 6. oktobrī, tika atzīts Ziemeļvalstu un Baltijas biznesa forumā, kopš tā sauktajiem ”treknās izaugsmes” gadiem un tai sekojošās finanšu krīzes, skandināvu investīcijas ir trīskāršojušās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pateicoties labvēlīgākai nodokļu politikai, piemēram, nulles likmei reinvestētajai peļņai, pusi no Skandināvu investīcijām spējusi piesaistīt Igaunija.

Taču, ņemot vērā plānotās izmaiņas nodokļu politikā, kā arī lielāku iedzīvotāju skaitu, lielākas investīcijas varētu piesaistīt arī Latvija.

Kā redzamākie piemēri tiek minēti topošais “Ikea” tirdzniecības centrs, kurā darbu varētu atrast 400 cilvēku, kā arī 75 miljonus eiro vērtais “Rimi” loģistikas centrs.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl