1 komentārs
40% iedzīvotāju uzskata, ka ir lietderīgi valdības sēdes rīkot ārpus Rīgas
FOTO: LETA

LNT ziņu raidījums TOP10 sadarbībā ar pētījumu uzņēmumu GfK interneta lietotāju aptaujā skaidroja: “Vai, Jūsuprāt, ir lietderīgi rīkot valdības izbraukuma sēdes reģionos?”

Divām piektdaļām sabiedrības šķiet, ka valdības izbraukumiem nav ne vainas, jo 40% uzskata, ka ir lietderīgi noturēt sēdes arī ārpus Rīgas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši tikpat daudz aptaujāto ir pilnīgi pretējās domās un ar savu “nē” pauž pārliecību, ka lielas jēgas no tādas izrādīšanās valdības darbā noteikti nav.

Savukārt piektdaļa aptaujas dalībnieku norāda, ka nezina kā vērtēt valdības izbraukuma sēdes, vai arī viņiem ir vienalga, kur un kādos apstākļos tiekas ministri, lai pieņemtu savus lēmumus.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Esmu utopists, bet derētu sēdes rikot nevis reģionu centros,bet tiešām novados. Un kungiem vajadzētu likt nokļūt tur ar sabiedrisko transportu, nevis ar policijas eskortiem un bākugunīm, kā ir šad tad redzēti braucam.Ja vēl visi kopā satiktu vietējo tautu, nevarētu tad attaisnoties, sak.,es jau gribu, bet citi neatbalsta labus nodomus.Būtu visi uz vietas, lai redz, kas ir kas.Zinu, esmu utopists.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl