36% iedzīvotāju atbalsta 200 eiro pabalsta piešķiršanu bēgļiem

Komentāri

Ekonomikas ministrija rosina ieviest vienreizēju pabalstu 200 eiro apmērā bēgļiem un personām, kuras ieguvušas alternatīvo statusu mājokļa pirmās īres iemaksas vai garantijas segšanai.

Skaidrības par to – kad šī nauda tiks iedalīta un kurš šo procesu pārraudzīs nav – Ekonomikas ministrija vēlas nodot to Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rokās, bet tā, savukārt, šo procesu pārņemt neraujas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr TNS veiktā aptauja liecina, ka trešā daļa (36%) Latvijas iedzīvotāju atbalsta Ekonomikas ministrijas ierosinājumu.

Turklāt no šiem 36% 8% atzīmējuši, ka summa ir jāpalielina, jo tā ir pārāk maza pirmās īres iemaksas segšanai; 21% iedzīvotāju atzīmējuši, ka ar 200 eiro pietiek, un 7% norādījuši, ka summa ir jāsamazina, jo var atrast lētākus dzīvokļus.

Tomēr nedaudz vairāk kā puse (55%) Latvijas iedzīvotāju neatbalsta šāda pabalsta ieviešanu, bet 9% nav viedokļa.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl