35% iedzīvotāju atbalsta Rīgas domes īstenoto Skanstes tramvaja projektu

1 komentārs

Atbalsts, protesti, kampaņas un ironija – tā var vērtēt viedokļus sabiedrībā par Rīgas domes īstenoto Skanstes tramvaja projektu. Bet, ko par to patiesībā domā Latvijas iedzīvotāji?

35% Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji atbalsta Rīgas domes ideju. Tikpat – 35% – ir pret to, bet vēl 30% nemaz nav viedokļa par Skanstes tramvaja līnijas veidošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valdība maijā atbalstīja līdzfinansējuma piešķiršanu no Eiropas fondiem šā projekta īstenošanai, taču premjers Māris Kučinskis vakar LNT raidījumā 900 sekundēs norādīja, ka tomēr ir jāseko līdzi – cik lietderīgi tiek tērēta šī nauda.

Skaidru atbildi, kādēļ 22 miljoni netiek ieguldīti, piemēram, līniju izbūvē uz citiem jau šobrīd blīvi apdzīvotiem Rīgas mikrorajoniem, dome nesniedz. Saskaņā ar Kohēzijas fonda nosacījumiem tramvaja līnijai jābūt uzbūvētai 2023. gadā.

Video

TOP komentāri

 • saule
  0 0 0

  saule

  kas ir veicis aptauju?
  no kura līdz kuram datumam aptauja notika?
  cik ekonomisku aktīvo iedzīvotāju ir aptaujāti?
  vai aptaujātie cilvēki dzīvo Rīgā (ja ne - kādus novadus tie pārstāv?)
  vai aptauja tika organizēta internetā?
  pateicos jau iepriekš par atbildēm :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl