5 komentāri
25 gadus vecajam Austrim varēs veikt aknu transplantāciju!

Pāris dienu laikā faktiski ir savākti nepieciešamie 40 000 eiro, kurus novirzīs 25 gadus vecajam iecavniekam Austrim, kuram nepieciešama aknu transplantācija.

Kampaņa Austra atbalstam tika sākta 12. oktobrī, un jau nedēļas izskaņā nepieciešamā summa tika savākta – svētdien īsi pirms plkst. 18 no lūgtās summas trūka vien apmēram 100 eiro.

Pie Latvijas iedzīvotājiem atkal vērsies jaunietis, kuram vēl vasaras vidū Veselības ministrija rakstveidā apsolīja valsts apmaksātu aknu transplantāciju ar 2017. gada 1. janvāri, jo tā paredzēja pieņemtie Ministru kabineta noteikumi, ko parakstījusi arī veselības ministre Anda Čakša. Bet realitātē jaunietis palicis ar tukšu solījumu no valsts un rēķinu par savu dzīvības cenu 40 tūkstošu eiro apmērā!

Pie Latvijas iedzīvotājiem atkal vērsies jaunietis Austris Augusts, kuram vēl vasaras vidū Veselības ministrija rakstveidā apsolīja valsts apmaksātu aknu transplantāciju ar 2017. gada 1. janvāri, jo tā paredzēja 28.06.2016. pieņemtie Ministru kabineta noteikumi Nr.417, ko parakstījusi arī veselības ministre Anda Čakša. Milzīga vilšanās, ka solījumi tiek viegli doti un viegli atcelti, bet cilvēks un viņa ģimene ar savu slimību paliek. Jo jau septembrī tiek izdoti jauni Ministru kabineta noteikumi Nr.642, kur īsi un bezkaislīgi noteikts aizstāt skaitli ”2017.” ar skaitli ”2018.”, kas nozīmē jaunu solījumu, ka aknu transplantāciju valsts apmaksās ar 2018.gada 1.janvāri.Tiesiskā paļāvība, ka valsts pilda savus solījumus, ilga tikai trīs mēnešus. Bet 25 gadus vecais jaunietis Austris Augusts ar savu slimību ir palicis viens. Un Austris nav vienīgais. Arī Baiba Barone un Leonīds Pahomovs, kuri saņēma tādu pašu cerību, bet palīdzību sniedza līdzcilvēki ar saviem ziedojumiem.

TOP komentāri

 • Jolis
  +4 +4 0

  Jolis

  Austri,turies ,Dievs palidzes,no musu valdibas nav ko gaidit,merkaku banda tur sez!!!!!
 • Ilze
  +4 +4 0

  Ilze

  Kpc winiem pildit sawus solijumus,ja zin,ka lidzcilweki palidzes smagi slimajiem!!!
 • zuks
  +3 +3 0

  zuks

  valdība -jāsmejās tā zagļu banda vēl nokāš no ziedojumu naudas 25%,kāda vella pēc mums jābaro tas darmajedu bars-un no visas sirds lūdzos ,lai tiem solītājiem nāk vēl lielāka nelaime un tad redzēs cik tas jauki ,kad tu esi bezizejas stāvoklī un tev jānoskatās kā tavs bērns mirst -tikai tāpēc ,kad esi nabags un muļķa nodokļu maksātājs .Lai puikam veicās un lai viss izdodās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl